Şifre Yenileme E-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz. send_loading
Üye GirişiTekrar Hoşgeldiniz, Lütfen E-Posta ve şifrenizi giriniz. Şifremi Unuttum loading
YENİ ÜYE Hem boyner.com.tr’de hem de Boyner Mağazaları’nda size özel fırsatların keyfini çıkarın. Üstelik sezon boyu yapacağınız alışverişlerle bir sonraki sezon boyunca %20’ye varan indirim kazanın.
Kadın Erkek
Doğum Tarihiniz :


Üyelik Sözleşmesi'ni okudum, onaylıyorum.


Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.ye tarafıma ticari elektronik ileti göndermesi için burada da belirtilen iznim vardır.


loading
Sayın

Boyner`e Sor

E-Posta Adresi :

Sorunuz:


Gönder
Sepetim
0 Ürün
Kargo indirimi

Hakan Çanta

Çocuklarınız için birbirinden farklı çanta modelleri ile hem okul hem de sosyal hayatı çok daha keyifli hale getiren Hakan Çanta, Boyner’de sizlerle buluşuyor. Çocuğunuzun sevdiği kahramanlarla süslü, rengarenk çantalar, valizler, beslenme çantaları ve çok daha fazlası için Hakan Çanta ürünlerine Boyner aracılığı ile ulaşarak size özel kampanyalardan ve avantajlı ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Devamı için tıklayın.
Anasınıfından başlayarak tüm okul hayatı boyunca çocuğunuzun yanında olan okul çantalarında ergonomi oldukça önemlidir. Ağırlığın her iki omza eşit olarak yayılması, rahat ve dengeli bir taşıma sağlar. Ayrıca çocukların yaşlarına uygun kapasitelerde çantaları tercih etmek, omuzlarına fazladan yük bindirmemek son derece önemlidir. Özellikle ufak yaşlarda kemik gelişimi hala sürüyorken bu konuya özellikle dikkat edilmelidir. Bu yüzden Hakan Çanta, çanta seçeneklerini sizlerle buluştururken anasınıfı, ilkokul, beslenme ya da spor gibi kategorilere ayırır. Böylece siz de hem amaca hem de çocuğunuzun yaşına ve taşıma kapasitesine uygun çantaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca Hakan Çanta sadece okul çantalarıyla değil, kızlar için sevimli omuz çantaları, uzun seyahatler için çocukların taşıyabileceği ebatlarda mini çekçekli valizler ve çok daha fazlasıyla Boyner’de! Uygun ödeme koşulları ve avantajlı kampanyalardan yararlanarak çanta alışverişi yapmak için Boyner’i tercih edebilirsiniz. yeni sezon... Kısaltmak için tıklayın.
Filtrele
Listelenen ürün sayısı:
  Yeni
  Hakan Çanta
  Kalem Çantası
  19,50 TL
  Yeni
  Hakan Çanta
  Matara
  52,00 TL
  Yeni
  Hakan Çanta
  Matara
  46,95 TL
  Yeni
  Hakan Çanta
  Matara
  36,00 TL
  Yeni
  Hakan Çanta
  Beslenme Çantası
  48,00 TL
  %29
  Hakan Çanta
  Matara
  34,99 TL24,99 TL
  %31
  Hakan Çanta
  Kalem Çantası
  18,95 TL12,99 TL
  %28
  Hakan Çanta
  Beslenme Çantası
  34,95 TL24,99 TL
  segemnt