• 200 TL + alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo 30 Gün içinde iade hakkı

  • Vade Farksız Taksitli Ödeme Boyner Mağazaları'nda kolay değişim imkanı

  • Online Öde, Mağazadan Teslim Al

Hediye Çekleri ve KartlarBOYNER Gift Card ile sevdiklerinizi hediye seçiminde özgür bırakın

BOYNER Mağazaları'ndaki binlerce hediye seçeneği arasında kararsız kaldıysanız, BOYNER Hediye Çeki ve BOYNER Gift Card ile sevdiklerinize diledikleri hediyeyi kendileri seçme ayrıcalığını sunabilirsiz. Şık tasarımı ve zarif ambalajıyla BOYNER Gift Card, sevdiklerinize onları en mutlu edecek hediyeyi vermenin en kolay yolu

Yüzlerce seçkin markanın binlerce ürününü müşterileriyle buluşturan Boyner Mağazaları, sevdiklerine hediye almak isteyenler için farklı bir seçenek sunuyor.

BOYNER Mağazaları'ndaki binlerce hediye alternatifi arasında ne alacağına karar veremeyenler, yenilenen BOYNER Gift Card ile sevdiklerine diledikleri hediyeyi seçme ayrıcalığını sunuyor.

BOYNER Gift Card'a 30 – 5000 TL arasında dilediğiniz tutarı yükleyebilir, yüklü tutarın tamamı tek seferde veya toplam tutarı aşmayacak şekilde birden fazla alışverişte kullanabilirsiniz. BOYNER Hediye Çeki'ni 25- 5000 TL arasındaki tutarlarda satın alabilir, sevdiklerinize ve çalışanlarınıza hediye edebilirsiniz.

Şık tasarımı ve göz alıcı renkleriyle hem zarif hem de pratik bir hediye alternatifi olan BOYNER Gift Card, sevdiklerinize onları en mutlu edecek armağanı vermenin en kolay yolu!

BOYNER Hediye Çekleri ve BOYNER Gift Card’ı tüm BOYNER Mağazaları’ndan satın alabilir, toplu alımlarınız için mağazalarımızdaki Müşteri İlişkileri Yöneticileri ile görüşebilirsiniz.
 
Boyner.com.tr’de her zaman Vade farksız taksit avantajı

Zaten üye misin?

Hızlı Üyelik

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misin? Üye Ol

Üye Giriş

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misiniz? Üye Ol

Şifremi Unuttum

E-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.