Ece Stili Boyner Seçkisi Şimdi Boyner İstinyePark’ta!

Kendine özgü stili ve ilham veren tarzıyla dünya modasının önde gelen isimlerinden biri olan Ece Sükan, Ece Stili Boyner Seçkisi’yle Boyner İstinyePark’ta seni bekliyor!

Sezonun öne çıkan trendlerinin modaya yön veren markaların tasarımlarıyla buluştuğu Boyner İstinyePark’ta tarzına uygun bir parça mutlaka var! Renkler, desenler ve kesimlerle çeşitlenen koleksiyonları keşfederken Ece Sükan’ın moda zevkini gardırobuna taşıyabilirsin!

Ece Stili Boyner Seçkisi’nde Ece’nin Favorilerini Keşfet! 

Ece Stili Boyner Seçkisi’nde Neler Var?

Dünyaca ünlü markaların buluşma noktası Boyner İstinyePark’ta giyimden aksesuara ve kozmetiğe kadar birçok ürüne aynı anda ulaşabilirsin.

Karl Lagerfeld, Moschino, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Desigual.,Sebago, Discovery Expedition ve daha birçok farklı alanda popüler olmuş markanın koleksiyonlarıyla eklektik bir tarz yaratabileceğin ya da klasik çizgini popüler parçalarla hareketlendirebileceğin Ece Stili Boyner Seçkisi, iki haftada bir değişecek ve sana yaz boyunca ilham vermeye devam edecek.

 

Yaz partilerinde giyebileceğin ışıl ışıl tasarımlardan sokak stilinde dikkat çekecek yıldız parçalara, tarzları karıştırıp birleştireceğin joker ürünlerden gardırobunda her zaman olmasını isteyeceğin zamansız kurtarıcılara kadar oldukça geniş bir yelpazeye yayılan Ece Stili Boyner Seçkisi’nde, her beğeniye uygun seçimler yer alıyor.

Son dönemde popüler olan; spor – şık gorpcore, feminen ve maskülen dengesiyle oluşan blokette, ofis stilini yeniden yorumlayan office siren gibi moda akımlarını uygulayabileceğin ürünler de bu seçkide seni bekliyor!

Ece Stili Boyner Seçkisi’ni Nasıl Keşfedebilirsin?

Ece Sükan’ın beğenilerine göre seçtiği bu özel seçki, Boyner İstinyePark mağazasında yer alıyor. Bu seçki hızla değişen modayı yakalaman için iki haftada bir güncellenmeye devam edecek! İstanbul’da değilsen üzülme, seçki boyner.com.tr’de de yer alacak.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR