• 275 TL + alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo 30 Gün içinde iade hakkı

  • Taksitli Ödeme Boyner Mağazaları'nda kolay değişim imkanı

  • Online Öde, Mağazadan Teslim Al

placeholder

Yeni Vücut Serisi

Ege’nin eşsiz manzaralarını ve yaz tatili anılarınızı hatırlatan yepyeni bir vücut bakım serisi. Sakız reçinesinin nostaljik aroması sizi en sevdiğiniz yazlık bölgelerin manzaralarına götürecek... Tamamen nemlendirilmiş, yumuşak bir cilt için duş jeli, vücut sütü ve vücut serumlarından oluşan bu serinin tüm ürünlerine, markanın özündeki doğallık,estetik ve zarafet işlenmiştir.% 90'a yakın doğal içeriğe sahip yenileyici duş jelleri, her gün rahat bir vücut temizliği ve cildin doğal nem seviyesini korumaya yardımcı olmak için aloe özü, buğday proteinleri ve althea özünü birleştiren jelden köpüğe değişen bir yapıya sahiptir.%92,4 doğal içeriğe sahip vücut sütleri,cilt esnekliğini arttıran badem yağı, aktif aloe ve provitamin B5 ile zenginleştirilmiş, ultra nemlendirici ürünlerdir. Doğallığın ön planda tutulduğu bu yepyeni vücut bakımı serisinin formüllerinde silikon, paraben, mineral yağlar gibi zararlı içerikler bulunmamaktadır.

Keşfet
placeholder

Işık kahverengi şeffaf cam şişesine çarptığında, gölgelerin ve kehribar yansımaların ilgi çekici dansı göz doldurur. Minimal tasarımı, başka bir çağın parfüm şişesini tutuyor gibi hissettiriyor; zamansız kalitenin sadeliğine bir övgü... Manzaralar, hayaller, çıplak eller, derin kökler, geniş denizler, yüksek dağlar, saf hammaddeler, temel yaşamın sadeliği, doğal güzelliğin asaleti ile dolu yeni bir Eau De Toilette koleksiyonu. Düşünceler, duygular, anlar, kişiler bir araya geldi. Kokular bizi bir araya getirir, günümüzün ötesine geçen yoğun bir "bağ" oluşturur.

Keşfet
placeholder

Lip Balm

KORRES dudak balmları, ambalajlarının tasarımlarındaki beyaz ve mavi renkleriyle Ege’nin ikonik estetiğine bir övgü niteliğindedir. SPF korumalı veya ışıltılı, renksiz veya renkli, koleksiyondaki ürünlerin tümü yumuşak ve ihtiyacı olan neme doymuş dudaklar sunar.

Keşfet
placeholder

SUNCARE

Yerel geleneklere göre bir cilt süper besini ve yıllardan beri bir KORRES aşk hikayesi olan yoğurt, güneşi en başından beri hiç çaba harcamadan sevmemizi sağlıyor. Güneş enerjidir, onun sıcak altın ışınları aramak vazgeçilmez bir aşktır. Yeni KORRES Yoghurt güneş kremi koleksiyonu, tüm güneş bağımlılarının hem ciltlerine hem de çevreye saygılı bir şekilde her yerde ve her zaman güneşin tadını çıkarmalarına yardımcı olur.

Keşfet
placeholder

Yoğurdun dünyaca ünlü süper nemlendirici ve soğutma gücüne sahip ürün serisi biyolojik olarak parçalanamayan silikonlar ve denizlere potansiyel olarak zararlı olabilecek güneş koruyucu filtreler içermeyen formüllere sahiptirler. Hassas ciltler için ideal olan bu koleksiyon, yıl boyunca nemle beslenen bir cilt sunma, sürdürülebilirlik ve ilerlemeyle ilgili olduğu kadar foto yaşlanmaya ve kentsel kirliliğe karşı da korumaya yardımcı olan bir koleksiyondur.

Keşfet
placeholder

Saç Bakım

Saçlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayan eksiksiz, bilimsel olarak test edilmiş ve etkili bir saç bakım ürünleri serisi… Doğaya saygılı olarak, Girit adasından seçilmiş organik özler, oldukça etkili aktif maddelerle kombine edilerek saçın sağlığını destekler ve onu dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur; saç derisinin doğal savunmasını güçlendirir ve sağlıklı saç uzamasında etkilidir.

Keşfet

Yerçekimini tersine çevirmeyi amaçlayan, elastin yapısının ve işlevselliğinin anahtar rolüne odaklanan Black Pine serisi, yeniden şekillendirme, sıkılaştırma ve kaldırma eylemi ile yüz mimarisini doğal olarak iyileştirmek için güçlü karaçam polifenolleri ve KORRES'in çığır açan, cildi yeniden modelleme kompleksi ElastiLift-3D ™ ile güçlendirilmiştir.

Keşfet
placeholder

Pure Greek Olive

Uzun süredir barış, uzun ömür ve refah sembolü olan, antik ve modern Yunanistan'ın kutsal ağacından elde edilen zeytinyağı, Hipokrat tarafından doğal bir vitamin, mineral, amino asit ve antioksidan kaynağı olan "büyük şifacı" olarak tanımlanmaktadır. Antik çağdaki kadınlar, rakipsiz güzelliklerini korumak söz konusu olduğunda zeytinyağına sonsuz güvenirken, sporcuların antik Yunan oyunlarına hazırlıkları, su kaybını önlemek için vücutlarına zeytinyağı sürmeyi içeriyordu.

Keşfet

Pure Greek Olive koleksiyonu için KORRES'in bu değerli zeytinyağını yerel çiftlikler ve tarımcılar ekosisteminden sağladığı modern zamanlara ve güzel Girit adasına hızlıca ilerleyin!

Keşfet
placeholder

Pomegranate

Gününüzü biraz nar ile tatlandırın. Cilt lekelerini önlemek için en popüler Korres serilerinden biri. Pomegranate, cildinizin yağ seviyesini kontrol eder ve gözeneklerinizin tıkanmamasını sağlar. Antioksidan açısından zengin içeriklerle güçlendirilmiş Pomegranate… Araştırmalar, nar meyvesinin kırmızı şarap ve yeşil çaydan daha fazla antioksidan potansiyeline sahip olduğunu göstermiştir. Avantaj 1: Gözenekleri sıkılaştırır + bulanıklaştırır. Avantaj 2: Cilt nemini dengeler. Avantaj 3: Cilt dokusunu pürüzsüzleştirir + yumuşatır.

Keşfet
Boyner.com.tr’de her zaman taksit avantajı

Zaten üye misin?

Hızlı Üyelik

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misin? Üye Ol

Üye Giriş

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misiniz? Üye Ol

Şifremi Unuttum

E-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.