Hadi gel aradığını hızlıca bulalım...

Hesabın yok mu?Üye Ol
Sipariş Takip
Destek Yardım
Kargo Bedava
En Çok Satan
Cacharel Eden EDP 30 Ml Kadın Parfümü
Cacharel Eden EDP 30 Ml Kadın Parfümü 1
Cacharel Eden EDP 30 Ml Kadın Parfümü 2
Cacharel Eden EDP 30 Ml Kadın Parfümü 3

Cacharel Cacharel Eden EDP 30 Ml Kadın Parfümü

1760 TL
hopi

Harcamaya Hazır Limit'inle Şimdi Al, 60 Gün Sonra 4 Taksitle Öde

Ürün Bilgileri
Ürün Açıklaması : Cacharel'den sizi mutlu olmaya davet eden, adeta cennetin bahçesindeki en iyi aromaların eşsiz birleşiminden oluşan bir koku: Eden. Hayallerine teslim olan kadınlar için taze, şehvetli, tutku dolu ve büyüleyici. Üst notalarında nilüfer ve lotus adeta taze bir buket haline gelir. Ardından, egzotik ve taze bir kokteyl oluşturmak için menekşeler, portakal çiçeği, ananas ve kavun aromaları birleşir. Eden'in kalp notaları, mimoza ve akasya akorlarından oluşur - alışılmadık ama uyumlu ve büyüleyici derecede taze. Bu üç nota ortaya çıktıkça, paçulinin nadir ve değerli kokusu daha net hissedilir. Paçuli yaprağının taze notası ilk kez otsu ve şehvetli, rafine ve canlı bir koku kompozisyonu oluşturmak için kullanıldı. Eden Eau de Parfum, kavisli şekliyle büyüleyen, eğlenceli görünümlü bir şişede sunulur. Doğanın tüm yönlerini büyüleyici bir şekilde yansıtıyor. Cacharel bizleri cennet bahçesinin binlerce, ama aynı zamanda yegane zevkini keşfetmek için çağırıyor. Eden arzulara boyun eğdiren çok cazip bir teklif!
Kullanım Şekli : Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun. 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
Parfüm Notası : ÜST NOTALAR: mandalina, şeftali KALP NOTALARI: portakal çiçeği, mimoza, menekşe, meyve suyu DİP NOTALAR: paçuli, meşe yosunu, sandal ağacı
Ürün Kodu: : 5002906294

0

(0)

Değerlendirmeler

Lütfen bekleyin