• 500 TL + alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo 30 Gün içinde iade hakkı

  • Vade Farksız Taksitli Ödeme Boyner Mağazaları'nda kolay değişim imkanı

  • Online Öde, Mağazadan Teslim Al

placeholder

Markanın imza serisi NativAge, olağanüstü gücünü, serbest radikalleri su ve oksijene dönüştürme yeteneğine sahip eko-yenileyici aktif bir bileşen olan Hücresel Ömür Uzatıcı’ya ve epidermisin hücresel enerji döngüsünün geri kazanılmasına yardımcı olan CMAGE® kompleks kombinasyonuna dayandırır. NativAge ürünleri, cilt için üstün bir gençleştirme programı sunar. Bu ürün ailesi sayesinde kırışıklıklar ve ince çizgiler kaybolur, cilt sıkılaşır ve yüz yenilenmiş görünür.Temel biyolojik araştırmaların sonucu olan Hücresel Ömür Uzatıcı, ciltte yaşlanmanın ana nedenlerinden biri olan serbest radikalleri etkisiz hale getirme yeteneğine sahip aktif bir bileşendir. Daha da şaşırtıcı bir şekilde, onları hücrelerin gençlik ve canlılığını koruyan, yaşamın temel maddeleri olarak da nitelendirilen su ve oksijene dönüştürür.Ayrıca bu olağanüstü molekül kendini yenileme kapasitesine sahiptir. Her dönüşümün sonunda, yeni bir döngüye başlamak için hazır şekilde başlangıç evresine döner.

Keşfet
placeholder

Parlaklığın bilimsel tanımı üzerinde çalışan La Colline Hücresel Araştırma Laboratuvarları, aydınlatmak, sağlamlaştırmak ve birleştirmek için hafif yapılı ve güçlendirici etkili, yaşlanma karşıtı bir seri olan Lift & Light’ı geliştirdi.

-Kırışıklık ve ince çizgileri pürüzsüzleştiren ve sıkılaştıran anti radikal aktif içeriklerle birleşen,ten rengini aydınlatan CMAGE® Complex cildi sıklaştırır ve pürüzsüzleştirir.

-Mikrosirkülasyonu artıran ve enflamatuardan sorumlu serbest radikallerin üretimiyle mücadeleye yardımcı, düzeltici etkiye sahip chroma kompleks kızarıklığı azaltır.

-İkili lekelenme önleyici etki sağlayan soya-tere kombinasyonundan oluşan Lux Faktör, daha eşit görünümlü bir cilt için koyu noktaları azaltır.Ayrıca, pigmentasyon noktalarını düzeltir ve melanin, lipofusin (cilt renginden sorumlu pigmentler) ve tirozin-kiraz(yaşlılık lekelerinin görünümüne katkıda bulunan bir enzim) üretimini kontrol altına alır.

Keşfet
placeholder

Advanced Vital serisi canlandırıcı enerjisini hücrelerin kalbinde kullanır ve gözle görülür bir sıkılaştırıcı etki sağlar. Güçlü canlandırıcı aktif maddelerle uyarılan yüz daha dolgun, daha sıkı ve daha genç görünür. Advanced Vital, CMAGE®’in sıkılaştırıcı bir niteliği olan High Density Skin System’in (HDS) etkinliğine katkıda bulunur. Soya proteininden geliştirilen hücre yenilenme mekanizmalarını geri kazandırır ve dermisin yapısal elementlerinin sentezini etkinleştirir. Leylak ve gül özleri ile zenginleştirilmiş Advanced Vital serisi cilde yumuşaklık ve esneklik kazandırır.

Keşfet
placeholder

Göz çevresindeki cilt özellikle yaşlanmanın etkilerine karşı hassas olduğu için, La Colline, özellikle bu hassas bölge için yaratılmış uzman bir cilt bakım serisi olan Eye Performance’i geliştirmiştir.Bu seri, La Colline’ın tüm uzmanlığı ve ileri teknolojisi ile şekillendirilmiştir, rahat uygulama ve hedeflenmiş sonuçlar elde etmek için tasarlanmıştır. Her ürünün benzersiz formülasyonu, koyu halkalar, gözaltı torbaları, koyu noktalar, kırışıklıklar ve ince çizgiler veya parlaklık kaybı gibi belirli bir sorunu tedavi etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Eye Performance serisi, kişiselleştirilmiş bir cilt bakım rutini için beraber de kullanılabilecek bir ürün çeşitliliğine sahiptir.

Keşfet
placeholder

Cell White serisi, düzensiz bir ten rengi oluşumuna neden olan pigmentasyon lekeleri ile mücadele etmek için geliştirilmiş, özel hedefli bir seridir. Bu güzellik ritüelini oluşturan dört ürün, daha aydınlık ve daha eşit görünümlü rengiyle cildin doğal tazeliğini yeniden kazanmasına yardımcı olur. Cell White benzersiz bir formüle sahiptir.Stabilize C Vitamini: Hiperpigmentasyonla mücadele için antioksidan güçlerini artırır. Lux-Faktör:Bir soya-tere kombinasyonu. Bu iki doğal içerik, melanin ve lipofusin (cildin renk tonundan sorumlu pigmentler) ve tirozin kinaz (yaşlılık lekelerinin ortaya çıkmasına neden olan bir enzim) üretimini engelleyerek pigmentasyon noktalarını düzeltirler. Bir AHA ikilisi (limon ve greyfurt özleri): Bu meyvelerin asitleri cilde peeling etkisi sunar, ölü hücrelerden arınmasına ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. CMAGE® Kompleks:La Colline’in hayati hücre fonksiyonlarını harekete geçiren imza komplekstir.Nemlendirir, oksijen üretir ve genç görünümü korur.

Keşfet
placeholder

Moisture Boost ++, susayan ve yorgun ciltler için, hücrelerin doğal hidrasyonlarını yeniden aktive etmelerini sağlar. Serinin ürünleri hayati maddemiz olan su ile doludur. Cildi yumuşak, rahat ve ferah hissettirir. Cilt tamamen nemlenir, rahatlar. Eko-Hidrasyon Faktörü: Bu kompleks, hücrelerin doğal hidrasyon çevrimlerini geri kazanmalarına yardımcı olur, nemliliğin kendiliğinden gelişmesini sağlar ve iyi bir nemlendirme seviyesi oluşturur.Spesifik polisakaritlerin ve düşük molekül ağırlıklı bir hiyalüronik asidin yenilikçi bir kombinasyonu olan eko-hidrasyon faktörü, ikili bir etki yaratır: Kalıcı bir nem rezervi oluştururken hücreler arası bağlantılarını güçlendirerek cilt bariyerinin uyumunu arttırır.Olağanüstü nemlendirme gücü, eko-hidrasyon faktörün temel bileşenleri lipit ve hiyalüronik asit üretimini teşvik etmesinden kaynaklanır. En nemsiz kalan cildi bile canlandırmak için olağanüstü yaşlanma karşıtı CMAGE® kompleksi ile sinerji içinde çalışır.

Keşfet
placeholder

Kentte yaşayan herkes için vazgeçilmez cilt bakımı Global Anti-Pollution Emulsion, cildi nemlendirirken ve canlandırırken kirliliğin zararlı etkileriyle mücadele etmeye yardımcı olur. Koruyucu, antioksidan ve detoks etkisi cildin güzelliğini korumak için gerekli tüm unsurları sağlar.La Colline, hücresel metabolizmayı artıran CMAGE® kompleksini, hücresel uyarı (üçlü etkiyi taşıyan yüksek performanslı aktif bileşenlerle birleştirilmiş İsviçre bitki özleri karışımı) ile birleştirerek cilt korumasının sınırlarını zorluyor.Koruma:Koruyucu bir ağ, kirlilik parçacıklarının birikmesini ve penetrasyonunu sınırlar. Ayrıca, parçacıkların epidermise bağlanma yeteneğini azaltır ve cildin nefes almasını sağlar. Cilt tazelik ile daha aydınlık görünür. Antioksidan: Organik olarak yetiştirilen Edelweiss bitkisi, ekstrem iklim koşullarında hayatta kalabilen bir İsviçre bitkisidir, ve pelin otu bitkisi serbest radikallerin hareketini antioksidan güçleriyle yavaşlatırken, yakıotu cildi rahatlatır ve yeniden dengeler. Detoks: Kirlilik ve toksinler zararlı etkileri sınırlanarak yok edilir. Cilt daha taze ve berrak görünür.

Keşfet
placeholder

Makyaj temizleme ve arındırma günden güne cildi güzelleştiren vazgeçilmez bir ritüeldir. La Colline, yaşlanmayı önleyici CMAGE® kompleksini organik olarak yetiştirilen bir bitki özü olan plantago ile birleştirir. Sakinleştirici ve antioksidan özellikleri ile bilinen bu özel bitki hücresel yaşlanmayı önlerken ciltte bir rahatlama sağlar.

Keşfet
 
Boyner.com.tr’de her zaman taksit avantajı

Zaten üye misin?

Üye Değil misin? Üye Ol

Üye Giriş

Üye Değil misiniz? Üye Ol

Şifremi Unuttum

E-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.