Hadi gel aradığını hızlıca bulalım...

Hesabın yok mu?Üye Ol
Sipariş Takip
Destek Yardım
Kargo Bedava
En Çok Satan
Salvatore Ferragamo Bright Leather Edt 100 Ml Erkek Parfüm
Salvatore Ferragamo Bright Leather Edt 100 Ml Erkek Parfüm 1
Salvatore Ferragamo Bright Leather Edt 100 Ml Erkek Parfüm 2

Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo Bright Leather Edt 100 Ml Erkek Parfüm

4329 TL
Sepette %20 İndirim!
BYRMKOZ20

Sepette %20 İndirim!

BYRMKOZ20

hopi

Harcamaya Hazır Limit'inle Şimdi Al, 60 Gün Sonra 4 Taksitle Öde

Ürün Bilgileri
Ürün Açıklaması : Ferragamo erkeği, kendi doğasını göstermekten ve kendisi için belirlediği hedeflerin peşinden gitmekten korkmayarak erkekliği yeniden tanımlıyor. Önyargıların, beklentilerin, klişelerin ötesinde.Ferragamo Bright Leather, iç gücünü ve duygularını filtresiz, her türlü kalıp yargıdan uzak ve ön yargısız olarak göstererek, yeni bir çağın hayalini kurmaktan asla vazgeçmeyerek erkekliğini yeniden tanımlıyor.
Ürün İçeriği : Ust Nota: Mandalina, Bergamut, Greyfurt Orta Nota: Feslegen, Biberiye, Yumusak Deri Akorlari Alt Nota: Sedir Agaci, Paculi, Misk
Mililitre Bilgisi : Ust Nota: Mandalina, Bergamut, Greyfurt Orta Nota: Feslegen, Biberiye, Yumusak Deri Akorlari Alt Nota: Sedir Agaci, Paculi, Misk
Kullanım Şekli : Vücudunuzun sıcak noktalarına uygulayınız: bilek, dirsek içi ve boyun. 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
Parfüm Notası : Odunsu Aromatik Deri
Parfüm Notası : Koku ailesi: Odunsu, Aromatik ve Deri. Üst notalar: Bergamot, Mandalina ve Greyfurt. Kalp Notaları: Fesleğen, Biberiye, Pürüzsüz Ferragamo Derisi. Alt Notalar: Sedir Ağacı, Paçuli, Misk.
Ürün Açıklaması : Ferragamo Bright Leather, temel olanı arar ve klişeleri reddeder. Yeni bir çağın hayalini kurarken paylaşmayı, tanışmayı ve keşfetmeyi amaçlar.
Model Kodu : SF 21306
Mililitre Bilgisi : 100 ml
Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri
Yaş Aralığı : 25+
Menşei : İtalya
Ürün Kodu: : 5002909055

0

(0)

Değerlendirmeler

Lütfen bekleyin