Hadi gel aradığını hızlıca bulalım...

Hesabın yok mu?Üye Ol
Sipariş Takip
Destek Yardım
Kargo Bedava
Yves Saint Laurent Y Intense Edp 100 Ml
Yves Saint Laurent Y Intense Edp 100 Ml 1
Yves Saint Laurent Y Intense Edp 100 Ml 2
Yves Saint Laurent Y Intense Edp 100 Ml 3
Yves Saint Laurent Y Intense Edp 100 Ml 4

Yves Saint Laurent Yves Saint Laurent Y Intense Edp 100 Ml

5700 TL
Sepette %25 İndirim
4275 TL
hopi

Harcamaya Hazır Limit'inle Şimdi Al, 60 Gün Sonra 4 Taksitle Öde

Ürün Bilgileri
Ürün Açıklaması : Kendını Gerçekleştırmenın Kokusu. Tutkunu Derınleştır. Y Eau De Parfum Intense Yaratıcı Enerjini Açığa Çıkardığında Ortaya Çıkan Nefes Kesici Anı İfade Eder. Fikirlerini, Hediyelerini, Tutkularını Dünya İle Paylaş. Kendini Gerçekleştirmenin Ve Tutkularını Paylaşmanın Artan Yoğunluğunun Kokusu.
Ürün İçeriği : OLDUKÇA HAVALI VE DUYGUSAL. TÜM GÜN SÜREN YOĞUNLUK BIR ŞIŞEDE. Y EAU DE PARFUM INTENSE Y’ın havalı ve duygusal imzasını, mavi ardıçların karışımıyla; Provence’dan taze lavanta kalbi ve Bali’den derin, zarif, seksi odunsu Paçuli kokuları ile birleşerek ifade eder. Oldukça havalı ve duygusal, gün boyu süren yoğunluk ile tutkularını arttır. İKONİK ŞİŞE, HAVALI VE ZARİF İMZA. Suzanne Dalton tarafından yaratılan ikonik şişe çarpıcı bir yeniliği taşır. Yarısaydam, koyu gece mavisi kokunun ferahlığını ve yoğunluğunu yansıtır. Parlak gümüş Y logosu şişede yer alır ve ikonik şişeyi paha biçilemez bir tasarım parçasına dönüştürür. Koyu mavi ile duruşunu güçlendir.
Kullanım Şekli : 15-20 cm uzaktan, enseye, omuz başlarına ve saç uçlarına sıkınız. Göze ve tahriş olmuş deriye temas ettirmeyiniz.
Mililitre Bilgisi : 100 ml
Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri
Yaş Aralığı : 25+
Menşei : Fransa
Model Kodu : LE162600
Ürün Kodu: : 5003022302

0

(0)

Değerlendirmeler

Lütfen bekleyin