Hadi gel aradığını hızlıca bulalım...

Hesabın yok mu?Üye Ol
Sipariş Takip
Destek Yardım

Alışveriş Değişiyor Boyner Now’la!

İstediğin ürünler farklı bedenleriyle 90 dakikada kapında.

Boyner Now

Hadi, birlikte keşfedelim mi? 😊

Boyner Now

90 dakikada kapında

Beğendiğin ürünü seç, denemek istediğin 2 bedeni sana 90 dakikada ya da seçeceğin bir zamanda sana getirelim.

Boyner Now

Rahatça dene

Teslim edilen ürünleri gör, dene, en beğendiğini seç.

Boyner Now

Tamamsa öde

Sadece almak istediğin ürünleri kredi kartınla kapıda öde.

Sıkça Sorulan Sorular

Boyner Now Hakkında

Boyner Now; 90 dakikada ya da randevulu teslimat ile sana en yakın Boyner'de bulunan ürünleri görüp sipariş verebileceğin, istediğin ürünleri deneme bedeniyle adresinde rahatça deneyebileceğin yepyeni bir alışveriş deneyimi :) Üstelik beğendiklerini kapıda ödeme seçeneği ile satın alabilir ya da dilersen satın almadan müşteri temsilcimize teslim edebilirsin.

Tanışmamız şerefine ilk siparişinde gönderim ücreti almıyoruz :) sonraki tüm siparişlerinde Boyner Now gönderim bedeli KDV dahil 99,99 TL, Minimum alışveriş tutarı 500 TL’dir. Gelen ürünler tam içine sinmez ve almazsan da canın sağolsun. Bu durumda gönderimden bir ücret almıyoruz.

Boyner Now sekmesi altında adresini seçerek sana en yakın Boyner’deki ürünleri görüntüleyebilirsin. Sipariş vermek istediğin adres hizmet alanımızda yer almıyorsa bununla ilgili bir uyarı alacaksın, hedefimiz Boyner Now'ı çok yakın zamanda tüm illerde sizlerle buluşturmak. Bizi takipte kal :)

Boyner Now sekmesi altında adresini seçerek sana en yakın Boyner’deki ürünleri görüntüleyebilirsin. Sipariş vermek istediğin adres hizmet alanımızda yer almıyorsa bununla ilgili bir uyarı alacaksın. Hedefimiz Boyner Now'ı çok yakın zamanda tüm illerde sizlerle buluşturmak. Bizi takipte kal :)

Boyner Now'da sana en yakın Boyner deki ürünleri görüp satın alabilirsin. Boyner.com.tr'de ise depo ve tüm mağazalarımızın stokları görünür; bu nedenle aynı ürünleri Boyner Now'da göremeyebilirsin.

Öneri ve yorumlarını 444 29 67 çağrı merkezimiz ya da yardım sayfamızda yer alan Bize yazın formu üzerinden bizimle paylaşabilirsin. Boyner Now'ı geliştirmemize katkı sağladığın için teşekkürler:)

Sipariş Süreci

Boyner Now sayfasına geçerek lokasyonunu işaretleyip, adres detaylarını girdiğin ya da mevcut adresini seçtiğinde sana en yakın Boynerdeki ürünleri görüntüleyebilirsin. Dilediğin ürünleri sepetine ekleyerek siparişi ödeme yapmadan oluşturabilirsin. Müşteri temsilcimiz ürünleri sana 90 dakikada ya da seçeceğin randevu saatinde getirecek. Ürünleri deneyerek beğendiklerini kapıda kredi kartı ile ödeme yaparak satın alabilir ya da dilersen satın almadan müşteri temsilcimize teslim edebilirsin.

Siparişini oluşturduktan sonra hesabından ve müşteri temsilcimiz yola çıktığında sana gelecek takip linkinden siparişlerini anlık takip edebilirsin. Ayrıca siparişinin her aşamasında telefonunun bildirimleri üzerinden seninle bilgi paylaşacağız. Bu nedenle Boyner uygulaması için bildirim izinlerini açık tutmanı öneririz:)

Siparişinin faturası e-mail adresine gönderilecek. Daha önce sana iletilmiş olan bir faturayı kaybetmen durumunda 444 29 67 çağrı merkezimiz ya da yardım sayfamızda yer alan Bize yazın formu üzerinden destek alabilirsin.

Siparişini oluşturduktan sonra içerik ya da adres değişikliği maalesef yapamıyoruz. Müşteri temsilcimiz adresine geldiğinde sana ulaşamazsa ürünleri bize geri getireceğini bilmenizi isteriz.

Müşteri temsilcimiz, siparişini oluştururken seçtiğin lokasyonda sana ulaşamazsa ürünleri bize geri getirecek. Ödeme yapılmadığı için ücret iade süreci olmayacak. Dilersen daha sonra yeni bir sipariş oluşturabilirsin.

Siparişini oluşturduktan sonra içerik ya da adres değişikliği maalesef yapamıyoruz. Müşteri temsilcimiz adresine geldiğinde sana ulaşamazsa ürünleri bize geri getireceğini bilmenizi isteriz.

Siparişini oluşturduktan sonra iptal işlemi maalesef yapamıyoruz. Ürün eklemek istiyorsan yeni bir sipariş oluşturabilirsin. Müşteri temsilcimiz ürünleri getirdiğinde beğendiğin ürün olmazsa satın alma yapmadan hepsini geri gönderebilirsin.

Haftanın 7 günü 10:00 ile 22:00 arasında oluşturduğun siparişler seçimine göre 90 dakikada ya da vereceğin randevu saatinde sen neredeysen oraya gelecek. Bu saatler dışında ise ertesi güne randevulu teslimat seçerek siparişini oluşturabilirsin.

Seçeceğin ürünler sana en yakın Boynerden özenle hazırlanarak adresine teslim edilecek.

Boyner Now'da 300 TL üzeri sipariş oluşturabilirsin. Bunun dışında bir ürün ya da tutar limiti bulunmuyor.

Müşteri temsilcimiz ürünleri tercihine göre 90 dakikada ya da seçeceğin randevu saatinde kapıdan teslim edecek.Ürünleri deneyip beğendiklerin için müşteri temsilcimize kapıda ödeme yapabilir ya da dilersen satın almadan müşteri temsilcimize teslim edebilirsi

Boyner Now ile amacımız 90 dakika gibi kısa bir sürede siparişini sana ulaştırmak ve teslimat adresinde rahatça deneme yaparak beğendiklerini satın almanı sağlamak :) Bu nedenle mağazadan teslim alma seçeneğimiz bulunmuyor. Ürünlerini mağazadan teslim almak istersen boyner.com.tr üzerinden sipariş verip teslimat alanında Tıklagel seçebilirsin.

Siparişini oluşturduktan sonra içeriğinde bir değişiklik yapamıyoruz. Ürünler sana ulaştığında beğendiklerini satın alabilir, farklı bir ürün almak istersen yeni bir sipariş oluşturabilirsin. Satın aldığın ürünü değiştirmek istersen tüm Boyner mağazalarında 30 gün içerisinde değiştirebilirsin.

Ürünlerimizi göndermeden önce gerekli kalite kontrol süreçlerinden geçiriyor ve özenle paketliyoruz. Tüm özenli çalışmamıza rağmen böyle bir durum yaşandığında süreçlerimizi tekrar gözden geçirerek gerekli aksiyonları alıyoruz. Siparişinizdeki ürün /ürünlerin hatalı / yanlış ya da eksik gelmesi durumunda 444 29 67 çağrı merkezimiz ya da yardım sayfamızda yer alan Bize yazın formu üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek konuyu iletebilirsin. Sonrasında konuyu hızlıca inceleyerek sana dönüş yapacağız.

Ürünlerimizi göndermeden önce gerekli kalite kontrol süreçlerinden geçiriyor ve özenle paketliyoruz. Tüm özenli çalışmamıza rağmen böyle bir durum yaşandığında süreçlerimizi tekrar gözden geçirerek gerekli aksiyonları alıyoruz. Siparişinizdeki ürün /ürünlerin hatalı / yanlış ya da eksik gelmesi durumunda 444 29 67 çağrı merkezimiz ya da yardım sayfamızda yer alan Bize yazın formu üzerinden müşteri temsilcimizle iletişime geçerek konuyu iletebilirsin. Sonrasında konuyu hızlıca inceleyerek sana dönüş yapacağız.

Boyner Now ile satın aldığın ürününü mağazalarımızdan iade edebilir ya da bir başka ürünle değiştirebilirsin, bunun için ürün ile birlikte herhangi bir Boyner/YKM mağazasına 30 gün içerisinde başvurabilirsi

Ödeme Süreçleri

Tüm kredi kartları ve banka kartları ile kapıda ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Boyner Now ile ilgilendiğin ürünleri teslimat adresinde rahatça deneyerek, beğendiklerini satın alabileceğin bir deneyim sunmak istedik. Şu anda kapıda kredi kartı ile ödeyerek alışverişini tamamlayabiliyorsun. İlerleyen günlerde farklı ödeme yöntemlerini de sürecimize dahil edeceğiz.

Şu an için İş Bankası, Finansbank ve Garanti bonus kartlarına taksit yapılabiliyor, diğer banka kartlarına taksit uygulaması da çok yakında devreye girecek. Bizi takipte kal!

Ürün sayfasına girdiğinde seçtiğin üründe geçerli tüm kampanyaları görüntüleyebilirsin. Ürünlerini sepetine eklediğinde sepetine en uygun kampanya faydası otomatik olarak yüklenir. Sepetindeki ürünlerin faydalanmak istediğin kampanyaya uygun olup olmadığını kontrol ettiğinde sorun olduğunu düşünüyorsan 444 29 67 çağrı merkezimiz ya da yardım sayfamızda yer alan Bize yazın formu üzerinden müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsin.

Boyner Now'da şu an için hediye paketi seçimi yapamıyorsun. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Bu süreçte, hediye alışverişlerini boyner.com.tr üzerinden sepet adımında hediye paketi seçerek yapabilirsin.

Boyner Now'da şu an için sadece kapıda kredi kartı ödeme yöntemi ile alışveriş yapabilirsin. Giftcard kullanımı için çalışmalarımız devam ediyor. Bu süreçte Giftcard'ını tüm mağazalarımız ve üzerinde farklı bir bilgi yer almıyorsa boyner.com.tr'de kullanmaya devam edebilirsin.

İş Bankası ve Finansbank kartlarının puanlarını kapıda ödeme sırasında kullanabilirsin. Diğer banka kartlarının puanlarının geçerli olması için çalışmalarımız devam ediyor. Bizi takipte kal!

Hesabım hakkında

Boyner Now ile boyner.com.tr hesabın tekildir, tüm alışverişlerini aynı hesap üzerinden yapabilir, tablar arasında geçiş yaparak siparişlerini takip edebilirsin.

Hesabını oluştururken girdiğin e-mail adresi tekildir, aynı hesapta farklı bir e-mail adresi girilemez ya da mevcut e-mail adresi değiştirilemez. Farklı bir e-mail ile işlem yapmak istersen yeni bir hesap oluşturabilirsin.

'Hesabım > Üyelik Bilgilerim' alanından GSM numaranı değiştirebilirsin.

SMS almak istemiyorsan RET BOYNER yazarak 3347’ye gönderebilir, e-mail almak istemiyorsan gelen e-mail içerisindeki “Boyner kampanyalarıyla ilgili haberdar olmayı tercih etmiyorsanız lütfen tıklayınız.” alanına tıklayarak e-mail gönderim listesinden çıkabilirsin

Boyner Now üzerinden sipariş verebilmen için üye olman gerekir. Üyelik yapmadan sipariş vermek istiyorsan boyner.com.tr üzerinden siparişini oluşturabilirsin.

Hesabım > Bilgilerim > Şifre Değişikliği alanına tıklayıp eski ve yeni şifreni girerek şifreni değiştirebilirsin.

Yepyeni Boyner Now hizmetinden yararlanabilmek için Boyner mobil uygulamasını telefonuna yükle. Konum ayarlarını etkinleştir.

90 dakika ya da randevulu teslimat, taksit imkanı ve tanışmamıza özel ücretsiz gönderim fırsatı ile alışverişe başla!