• 100 TL + alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo 30 Gün içinde iade hakkı

  • Vade Farksız Taksitli Ödeme Boyner Mağazaları'nda kolay değişim imkanı

  • Online Öde, Mağazadan Teslim Al

Kampanyalar


Genel Kampanya Koşulları

  • Kampanya DetayıBoyner.com.tr üzerinden uygulanan tüm kampanyalarda ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. - Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir. - Boyner, sitedeki ürünleri ve fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Süreli indirim kampanyaları bitiminde ürünlerin satış fiyatları kampanya öncesi fiyatlara döner.

boyner.com.t'den yapılacak 300TL alışverişe 50TL - 600TL alışverişe 125TL indirim

  • Kampanya Tarihi11.08.2017 - 17.09.2017
  • Kampanya Detayıboyner.com.tr'den yapılacak 300TL alışverişe 50TL - 600TL alışverişe 125TL anında indirim uygulanacaktır. Kampanya outlet ve Boyner kolej ürünlerinde geçerli değildir. Kampanyadan yararlanmak için indirim kuponlarım kısmına OKULADONUS yazmanız yeterlidir.

boyner.com.t'den yapılacak 300TL alışverişe %15 indirim

  • Kampanya Tarihi15.09.2017 - 17.09.2017
  • Kampanya Detayıboyner.com.tr'den yapılacak 300TL alışverişe %15 indirim uygulanacaktır. Mavi, Caterpillar, Harley Davidson, Hush Puppies, The North Face, Go Pro, Inter Spor, Voit, Rollerblade, Lacoste, Converse, Keds, Kolej/Okul Markaları, Boyner College, Çevre, Işık Koleji, Eyüboğlu, Alev, Elit Koleji, (Bümed) Meç Okulları, İTÜ Gvo, Dior, Hermes Markalı ürünler, Gözlükler, ve Ev Ürünleri Kampanyaya dahil değildir. T-Box Gözlükler, Boyner Evde ve YKM Home ürünleri kampanyaya dahildir. Kampanyadan yararlanmak için indirim kuponlarım kısmına EYLUL15 yazmanız yeterlidir.
Boyner.com.tr’de her zaman Vade farksız taksit avantajı
;

Zaten üye misin?

Hızlı Üyelik

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

veya

Üye Değil misin? Üye Ol

Üye Giriş

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misiniz? Üye Ol

Şifremi Unuttum

E-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.