; Kampanyalar - Boyner.com.tr
  • 100 TL + alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo 30 Gün içinde iade hakkı

  • Vade Farksız Taksitli Ödeme Boyner Mağazaları'nda kolay değişim imkanı

  • Online Öde, Mağazadan Teslim Al

Genel Kampanya Koşulları

- Boyner.com.tr üzerinden uygulanan tüm kampanyalarda ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. - Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek ödemesi iade edilir. - Boyner, sitedeki ürünleri ve fiyatları değiştirme hakkını saklı tutar. Süreli indirim kampanyaları bitiminde ürünlerin satış fiyatları kampanya öncesi fiyatlara döner.

Anında İndirim

26-27 Ocak tarihleri arasında www.boyner.com.tr'de belirli ürünlerde yapılacak her 250TL alışverişe 50 TL,500TL alışverişte 125 tl değerinde anında indirim kazanılır. Kampanya indirimli indirimsiz tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim 27 Ocak 2017 saat 23:59 tarihine kadar sadece E-ticaret sitesinden tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.; toplu alımlarda, Kelebekli ürünlerde, Gift Card alımında ve kullanımında, Ev reyonlarında (Boyner Evde/YKM Home hariç), elektrikli ve The North Face ürünlerde Kozmetik ve aksesuar kategorilerinde, Boyner College,Boyner Outlet Boyner Yayınları, Saat ve gözlük reyonunda, mücevher&kuyum, Barbie ve Hot Wheels’te, bisikletlerde, kondisyon aletleri, kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, All Dergisi alışverişlerinde, akülü arabalarda ve toplu alımlarda,Diğer kampanyalarla ve Hopi ile birleştirilemez. Bir siparişte bir kupon kullanılır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Boyner Büyük Mağazacilik A.Ş. kampanya süresini değiştirme, kapsamını sınırlama ve /veya genişletme hakkını saklı tutar. Kupon kodu: 2017KAR

Mağazadan kazandığınız indirim kuponlarını boyner.com.tr'de kullanın

01Aralık-15 Ocak 2017 tarihleri arasında Boyner, Boyner Evde, Boyner Sports Mağazaları’ndan Boyner Anahtar’la yapılan alışverişlerde sadece boyner.com.tr'de kullanılabilecek bir indirim kuponu basılacaktır. - Kazanılan indirim kuponu ile 01- 09 Aralık 2016 tarihleri arasında boyner.com.tr'den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. 1 siparişte 1kupon kullanılır. 1 müşteri 1 kez yaralanabilir. - 150 tl ve üzeri alışverişte %15 tutarında indirim oranı uygulanır. - Toplu alımlarda, Kelebek Kampanyası Gift Card alımı ve kullanımda, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, ev reyonlarında (YKM Home&Boyner Evde hariç), Barbie ve Hot Wheels, elektrikli reyonları, kitap, dergi kırtasiye ve CD/müzik, All Dergisi, kozmetik reyonunda kullanılamaz. - Kampanya indirimli ürünlerde geçerlidir. İndirim kuponunu kullanmak için www.boyner.com.tr "Sepet"sayfasından "İndirim Kuponlarım" butonuna tıklayarak kazandığınız indirim kuponunuza ulaşabilirsiniz. İndirim kuponu ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, kupon bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. İndirim kuponu karşılığı para iadesi yapılamaz. - Müşteri tarafından iptal/iade edilen siparişlerde indirim kuponu iptal edilir. - Detaylı bilgi www.boyner.com.tr'de.

150TL ve üzeri alışverişlerinize Lancome, YSL ve Armani ürünlerinde 50TL indirim

Kampanya 19-22 Ocak tarihleri arasında geçerlidir. Hediye Çekleri Kozmetik kategorisi haricinde yapılacak alışverişler ile kazanılabilir. Kazanılan çekler 200 tl ve üzeri Lancome, YSL, Armani alışverişlerinizde geçerlidir.

Boyner.com.tr’de her zaman Vade farksız taksit avantajı

Zaten üye misin?

Hızlı Üyelik

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misin? Üye Ol

Üye Giriş

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misiniz? Üye Ol

Şifremi Unuttum

E-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.