• 275 TL + alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo 30 Gün içinde iade hakkı

  • Taksitli Ödeme Boyner Mağazaları'nda kolay değişim imkanı

  • Online Öde, Mağazadan Teslim Al

placeholder

Yeni Vücut Serisi

Ege’nin eşsiz manzaralarını ve yaz tatili anılarınızı hatırlatan yepyeni bir vücut bakım serisi. Sakız reçinesinin nostaljik aroması sizi en sevdiğiniz yazlık bölgelerin manzaralarına götürecek... Tamamen nemlendirilmiş, yumuşak bir cilt için duş jeli, vücut sütü ve vücut serumlarından oluşan bu serinin tüm ürünlerine, markanın özündeki doğallık,estetik ve zarafet işlenmiştir.% 90'a yakın doğal içeriğe sahip yenileyici duş jelleri, her gün rahat bir vücut temizliği ve cildin doğal nem seviyesini korumaya yardımcı olmak için aloe özü, buğday proteinleri ve althea özünü birleştiren jelden köpüğe değişen bir yapıya sahiptir.%92,4 doğal içeriğe sahip vücut sütleri,cilt esnekliğini arttıran badem yağı, aktif aloe ve provitamin B5 ile zenginleştirilmiş, ultra nemlendirici ürünlerdir. Doğallığın ön planda tutulduğu bu yepyeni vücut bakımı serisinin formüllerinde silikon, paraben, mineral yağlar gibi zararlı içerikler bulunmamaktadır.

Keşfet

Gerçek yoğurda dayalı ilk ve tek cilt bakım serisi! Ekstra pre ve probiyotik dozu ve yenilikçi WaterPatch kompleksi ile güçlendirilmiş formülü, susuz, hassas ciltler için, derinlemesine, 48 saat etkili, yatıştırıcı ve nemlendirici etki sağlar. Cildi rahatlatan bu koleksiyon, cildin mikrobiyom dengesini koruyarak cildi güçlendirmek, derin nemlendirme yoluyla cildi korumak ve beslemek için en son mikrobiyom dostu teknolojiyle güçlendirilmiştir.

Keşfet
placeholder

KORRES Hydra-Biome™ Probiotic Superdose Face Mask klinik olarak kanıtlanmış mikrobiyom dostu teknolojisi ve test edilmiş kirlilik önleyiciliğiyle ön plana çıkıyor. Yüksek miktarda gerçek yogurt,pre ve probiyotiklerle formüle edilmiş içeriğiyle dünyadaki ilk süper doz probiyotik maskedir.

Keşfet

Bu krema kıvamlı çok işlevli yüz maskesi, susuz kalmış, hassas, donuk ve yorgn görünen cildi 15 dakika gibi kısa bir sürede rahat, pürüzsüz, sağlıklı ve parlak bir cilde dönüştürmeye yardımcı olarak anında soğutma sağlar. Öte yandan, ultra konsantre Greek Yoghurt Comforting Probiotic Serum, mutlak mikrobiyom dostu kalkan için başvurulan üründür. Pürüzsüzleştirici bir bitiş için cildin nem bariyerini güçlendiren ve 48 saat etkili yatıştırıcı nemlendirme sağlayan, soğutucu etkisiyle adeta sıvı kıvamlı yogurt gibidir.

Keşfet
placeholder

Wild Rose

Wild Rose serisi, KORRES tarihinin ayrılmaz parçası…

Keşfet

Yüksek emilim stabilize C vitamini olan Süper C vitamini ve değerli içerik olan yabani gül yağı ile cilt ışıltısını harekete geçiriyor. Allure ödüllü Wild Rose Advanced Brightening Bi-Phase Booster,% 15 Süper C Vitamini ile aşılanmıştır; ışıltılı, lekesiz, ışıltılı bir cilt için nihai çözüm…

Keşfet
placeholder

Black Pine

KORRES, yıllardan beri asırlık ağaçların inanılmaz güçlerini inceliyor. Markanın birincil araştırması, çoğu zaman hayatta kalmak, uyum sağlamak ve kendilerini güçlendirmek için olağanüstü güce sahip bitkilerden gelen çığır açan doğal aktif bileşenleri keşfetmeyi amaçlıyor.

Keşfet

Yerçekimini tersine çevirmeyi amaçlayan, elastin yapısının ve işlevselliğinin anahtar rolüne odaklanan Black Pine serisi, yeniden şekillendirme, sıkılaştırma ve kaldırma eylemi ile yüz mimarisini doğal olarak iyileştirmek için güçlü karaçam polifenolleri ve KORRES'in çığır açan, cildi yeniden modelleme kompleksi ElastiLift-3D ™ ile güçlendirilmiştir.

Keşfet
placeholder

Pure Greek Olive

Uzun süredir barış, uzun ömür ve refah sembolü olan, antik ve modern Yunanistan'ın kutsal ağacından elde edilen zeytinyağı, Hipokrat tarafından doğal bir vitamin, mineral, amino asit ve antioksidan kaynağı olan "büyük şifacı" olarak tanımlanmaktadır. Antik çağdaki kadınlar, rakipsiz güzelliklerini korumak söz konusu olduğunda zeytinyağına sonsuz güvenirken, sporcuların antik Yunan oyunlarına hazırlıkları, su kaybını önlemek için vücutlarına zeytinyağı sürmeyi içeriyordu.

Keşfet

Pure Greek Olive koleksiyonu için KORRES'in bu değerli zeytinyağını yerel çiftlikler ve tarımcılar ekosisteminden sağladığı modern zamanlara ve güzel Girit adasına hızlıca ilerleyin!

Keşfet
placeholder

Pomegranate

Gününüzü biraz nar ile tatlandırın. Cilt lekelerini önlemek için en popüler Korres serilerinden biri. Pomegranate, cildinizin yağ seviyesini kontrol eder ve gözeneklerinizin tıkanmamasını sağlar. Antioksidan açısından zengin içeriklerle güçlendirilmiş Pomegranate… Araştırmalar, nar meyvesinin kırmızı şarap ve yeşil çaydan daha fazla antioksidan potansiyeline sahip olduğunu göstermiştir. Avantaj 1: Gözenekleri sıkılaştırır + bulanıklaştırır. Avantaj 2: Cilt nemini dengeler. Avantaj 3: Cilt dokusunu pürüzsüzleştirir + yumuşatır.

Keşfet
Boyner.com.tr’de her zaman taksit avantajı

Zaten üye misin?

Hızlı Üyelik

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misin? Üye Ol

Üye Giriş

Sosyal medya hesabınla üye ol

veya

Üye Değil misiniz? Üye Ol

Şifremi Unuttum

E-posta adresinize gönderilecek bağlantıya tıklayarak şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.