Hadi gel aradığını hızlıca bulalım...

Hesabın yok mu?Üye Ol
Sipariş Takip
Destek Yardım
Kargo Bedava
Versace Red Jeans Edt 75 Ml Kadın Parfüm
Versace Red Jeans Edt 75 Ml Kadın Parfüm 1

Versace Versace Red Jeans Edt 75 Ml Kadın Parfüm

1760 TL
Sepette %20 Net İndirim
KP01

Sepette %20 Net İndirim

KP01

hopi

Harcamaya Hazır Limit'inle Şimdi Al, 60 Gün Sonra 4 Taksitle Öde

Ürün Bilgileri
Ürün Açıklaması : Bir Versace efsanesi. Versace Red Jeans bir hayat stilidir bu yüzden kullanmadan önce hissetmeniz gerekir. Gururla senin olanı sergilemek cesaret ister, Versace bu hislerle yola çıkar, keskin çizgileri olan ve detayları mükemmelleştirilmiş şaheserler ortaya çıkartır. Canlı, çiçeksi ve tatlı notaları gençlik enerjinizi ortaya çıkaracak.
Ürün İçeriği : Tepe Nota: Frenk üzümü, Nilüfer, Lilyum, Frezya, YlangYlang. Kalp Nota: Kırmızı şakayık, Gardenya, Yasemin, Menekşe. Dip Nota: Sandal ağacı, Kaşmir, Vanilya, Misk.
Kullanım Şekli : Yaklaşık 30 cm. uzaklıktan sıkınız. -Koku kendi vücudunuzun sıcaklığı ile yoğunlaşır. Daha uzun süreli, daha güçlü bir koku için diz ve dirseklerinizin iç eklemlerine uygulayın. -Uygulamadan sonra, cildi sürtünmekten kaçının. -Bilek içine parfüm uygulamayı tercih ederseniz, sık sık el yıkamanın ardından koku bütünlüğünü kaybeden ve tekrar tekrar tazelemeniz gerekebilir. -12 ay sonra kokuyu değiştirin. Bir yıldan daha eski süre açık kalan parfümlerde orijinal kokunun bütünlüğünü kaybolur. Eau de Toilette veya Eau de Parfum farkı nedir? Parfüm yağı konsantrasyon oranıdır.EDT yüzde beş ila dokuz içerirken, EDP genellikle yüzde sekiz ila 14 içerir. Bu nedenle EDP'ler daha uzun süre dayanır ve daha yoğun kokar
Model Kodu : 300501210-24657
Mililitre Bilgisi : 75 ml
Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri
Ürün Kodu: : 5000002268

0

(0)

Değerlendirmeler

Lütfen bekleyin