Boyner Now ile Aynı Gün Teslim Hediye Seçenekleri

Hediye seçmek, hangi sebeple olursa olsun oldukça keyifli olsa da bazen zorlayıcı da olabiliyor. Hediye alacağın kişinin beğenileri, ilgi alanları, hediyenin amacı gibi birçok konu hediye alışverişi yaparken dikkat etmen gerekenler arasında yer alıyor. Hediye aldığın kişinin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratacak alternatifleri seçmek için önerilerimiz hazır!

Hediye Boyner’den alınır! Hediye önerilerimizi hemen keşfet! 

Hediye seçimi yapmak için günler öncesinden araştırmalara başlayabilirsin ya da son dakikacı olabilirsin. Boyner Now sayesinde hediye seçimin çok kolay olacak. Okumaya devam et ve bu ayrıcalıklı deneyimden nasıl faydalanacağını keşfet!

Hediye Seçerken Dikkat Etmen Gerekenler

  1. Hediye Alacağın Kişiyi Düşün

Kime hediye alıyorsun? Annen, sevgilin, yeğenin diye düşünmek yerine spor yapmayı seven birine, resimle ilgilenen birine, müzik dinlemeyi çok seven birine diye düşünmelisin. Hediye alacağın kişinin zevkleri, hobileri ve tutkuları sana en doğru yolu gösterir. Örneğin spor giyim, hobi malzemeleri ya da müzik aletlerini düşünebilirsin.

  1. Hediyeleri Kişiselleştir

Aldığın hediyeyi, hediye edeceğin kişi için kişiselleştirebilirsin. Kişisel dokunuşlar hediyeyi her zaman daha özel kılar. İsim, ismin baş harfleri, özel bir tarihin işlenmiş olduğu alternatifler hediye sahibini çok mutlu eder.

  1. Kaliteli Seçimler Yap

Uzun vadede kalıcı olan hediyeler vermek istersen aldığın hediyenin kaliteli malzemelerden yapılmasına dikkat etmen gerekir. Bu hem hediye alacağın kişiye verdiğin değeri gösterir hem de hediyenin uzun yıllar boyunca o kişiyle kalmasını sağlar. Örneğin şık bir aksesuar ya da saat hediye aldığın kişi uzun yıllar kullanılabilir.

  1. Pratik Hediyelere Yönel

Hediyeler her zaman pratik veya kullanışlı olmak zorunda değildir. Yine de amacın hediye alacağın kişinin günlük hayatını kolaylaştıracak veya her zaman kullanabileceği bir şey almaksa o zaman pratik alternatifleri düşünmelisin. Örneğin dekorasyon türündeki hediyeler, hediye sahibi için kullanışlı ve şık olabilir.

  1. Duygusal Değer Yarat

Hediyeler her zaman maddi bir değere sahip olmak zorunda değil. Hediyen kendi ellerinle yaptığın bir fotoğraf albümü de olabilir manevi değeri yüksek hatıra parçalar da… Anıları canlandıran veya duygusal bağlar kuran bir hediye seçmek, alıcı üzerinde derin bir etki bırakabilir.

  1. Popüler Akımları Göz Önünde Bulundur

Her ne kadar geçici de olsa trendler, popüler akımlar hediye seçiminde belirleyici olabilir. Bir de her zaman popüler olan klasik alternatifleri değerlendirebilirsin. Örneğin hediye alacağın kişi için imza olabilecek bir parfüm seçebilirsin.

Boyner Now ile Aynı Gün Kapıya Teslim Hediye Almanın Avantajları

Alışveriş yapmak zaten oldukça keyifli ama siparişinin 90 dakika içinde geldiği, sepetine alternatif bedenler ekleyebildiğin ve evinin konforunda ürünleri deneyip almaya karar verdiğinde kapıda ödeme yapabildiğin bir alışveriş kulağa oldukça keyifli gelmiyor mu? Boyner Now bu alışveriş deneyimini kullanıcıları için en iyi şekilde sunarken bir yandan acil durumlarda hediye alışverişini kolaylaştırıyor.

Acil Durumlar İçin Tercih Edebilirsin

Hediye alışverişi için zamanın olmayabilir, hiç dert etme çünkü Boyner Now ile uygulama üzerinden hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsin. Özel bir günü unuttuysan, hediye alışverişini son dakikaya bıraktıysan veya ani bir etkinlik için hızlı ulaşabileceğin bir hediyeye ihtiyacın varsa, Boyner Now’ın aynı gün teslimat seçeneği günün kurtarıcısı olabilir.

Bekleme Süresi Yok

Boyner Now üzerinden sipariş verdiğinde aynı ürünün farklı bedenlerini de sepetine ekleyebilirsin ve tüm seçimlerin aynı gün teslimatla 90 dakikada kapına gelir. Dolayısıyla hediye aldığında da günlerce beklemene gerek kalmaz. Aynı gün hızlı teslimat, hediye verme heyecanını artırır ve beklemek zorunda kalmazsın.

Son Dakika Kararlar İçin Uygun

Hediye almak için son dakika bir karar verdiysen, aynı gün teslimat seçeneği senin için ideal olur. Hızlı bir şekilde hediye alabilir ve sevdiklerini mutlu edebilirsin.

Hediye alışverişini istersen Boyner mağazalarında, yeni Boyner Online olanaklarını keşfetmen için boyner.com.tr’de ya da en hızlısından hediyeni almak istersen Boyner Now’da bulabilirsin. Özellikle aynı gün kapıya teslim hediye arayışını en hızlı şekilde çözmek için hazırız! Çünkü #HediyeBoynerdenAlınır! Ayrıcalıklı ve hızlı alışveriş de Boyner Now’dan yapılır!

Boyner Now’ı kullanmak için Boyner uygulamasını Google Play Store’dan ve App Store’dan indirebilir, daha detaylı bilgi almak için Boyner Now sayfasını ziyaret edebilirsin.

Tüm Fotoğraflar: Getty Images Türkiye

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR