Moda Yapay Zeka ile Yeniden Şekilleniyor

Yapay zeka gündemimize son birkaç yılda giriş yapmış olmasına rağmen hızını alarak birçok alanda hem ilham veriyor hem de hayatımızı kolaylaştırıyor. Komut vermeyi, komutlardan aldığı sonuçlara heyecanlanmayı günlük rutin haline getirenlerden biriysen ve bu dünyayı güncel olarak takip ediyorsan sana heyecan verici bir haberimiz var. Yapay zeka destekli bir koleksiyon hazırladık! Şimdi ilerleyen teknolojiyi gardırobuna taşıma zamanı!

Yapay Zeka ile tasarlanan gerçek bir koleksiyon E 4.0 Design Studio X Fabrika iş birliği hakkında merak ettiğin her şey burada!

Boyner ve Türkiye’de ilk defa yapay zeka destekli tekstil tasarım danışmanlık hizmeti veren E 4.0 Design Studio bir araya geldi, moda dünyasında yine ezber bozan bir yaklaşımla yepyeni bir koleksiyon tasarladı. E 4.0 Design Studio’nun kullandığı yapay zeka ‘DU’, Boyner’in özel markası Fabrika için sosyal medyadaki en güncel moda akımlarını, en sevilen renkleri, popüler desenleri ve modelleri yorumlayarak yapay zeka destekli kapsül koleksiyonu tasarladı.

E 4.0 Design Studio iş birliği ile hayata geçirilen E 4.0 Design Studio X Fabrika koleksiyonundaki kumaş, renk ve modeller tamamen yapay zeka seçimlerinden oluşuyor. Kadın ve erkek olmak üzere toplam 32 parçalı koleksiyonda yalın ve işlevsel bir etki görülürken, tasarımlarda inovatif kumaşlı tasarımlar öne çıkıyor.

E 4.0 Design Studio X Fabrika koleksiyonundaki tasarımları keşfet! 

Akıllı kumaş teknolojisi ile ileri seviye rahatlık!

Moda dünyasında stilin yanı sıra işlevsel parçaların da önemi giderek artarken, E 4.0 Design Studio X Fabrika kapsül koleksiyonunda akıllı kumaş teknolojileri kullanıldı. Koleksiyonda kadın ve erkekler için tasarlanan su itici özellikli montlar, kırışmayan parçalar ve cildin nefes almasını sağlayan organik pamuklu özel dokulu tişörtler dikkat çekiyor. Sezonun güçlü temsilcisi maksi kabanlar, günlük stilin şık tamamlayıcısı ceketler ve çağdaş bir yorumla tasarlanan pantolonlar da koleksiyondaki kilit parçaların başında geliyor.

Teknoloji ve modanın buluştuğu bu özel koleksiyon Ankara, Bursa, İstanbul, İzmir ve Mersin’deki Boyner mağazalarının yanı sıra, boyner.com.tr, Boyner uygulaması ve Boyner Now’da yerini alıyor.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR