Boyner Now ile Siparişlerin 90 Dakikada Kapında

Fotoğraf: Getty Images

Alışveriş yapmak zaten oldukça keyifli ama siparişinin 90 dakika içinde geldiği, sepetine alternatif bedenler ekleyebildiğin ve evinin konforunda ürünleri deneyip almaya karar verdiğinde kapıda ödeme yapabildiğin bir alışveriş kulağa oldukça keyifli gelmiyor mu? Boyner Now ile henüz tanışmadıysan, okumaya devam et çünkü bi tanısan çok seveceğinden eminiz!

Peki, Nedir Bu Boyner Now?

Mağaza deneyimini evinde, iş yerinde, kafede ya da tatilde yaşamak isteyenler için tasarlanan Boyner Now, müşterilerine online ve fiziksel mağazacılığın iç içe geçtiği bir hizmet sunuyor. Peki bu hizmetten nasıl faydalanabilirsin? Boyner uygulamasına girdiğinde Boyner Now’ı seçip adresini oluşturduktan sonra istediğin ürünleri farklı bedenleriyle sepetine ekleyerek siparişini oluşturabilirsin. Tıpkı mağazada beğendiğin kıyafetin birkaç farklı bedenini deneme kabinine götürdüğünde olduğu gibi online sepetine de ödeme yapmadan istediğin yerde denemek üzere farklı bedenleri ekleyebilirsin. Üstelik Boyner Now’da sipariş verdikten sonra ürünlerin gün içinde teslimat ile 90 dakikada hemen teslim ya da randevulu teslimatla istediğin saatte kapında! Seçtiğin iki farklı beden alternatifini evinde deneyip karar verdiğin ürünü satın almak için de kapıda ödeme yapabilirsin.

Boyner Now’ın bu ayrıcalıklı alışveriş hizmeti bir yılda Türkiye’nin 40 farklı lokasyonunda, 47 bin 138 farklı adresteki kullanıcıyla deneyimledi. Sen de bir sonraki alışverişini daha hızlı yapabilirsin. Örneğin; alışverişini istediğin yerden yapmak ya da beğendiğin ürünleri hemen teslim alıp denemek istediğinde, Boyner Now 90 dakikada seçtiğin ürünlerle adresine gelip gününü daha pratik geçirmeni sağlayabilir. Alışverişini keyifle yapmak için Boyner Now’ı kullanmaya hemen başla ve eğer hediye alıyorsan siparişini tamamlarken hediye paketi seçeneğini seçmeyi de unutma.

Boyner Now’ın Favorileri: Parfüm, Sneaker, Tişört ve Ayakkabı

Bugüne kadar Boyner Now’dan kullanıcılara ulaşan 200 binden fazla ürün arasında en çok tercih edilenler parfüm, sneaker, tişört ve ayakkabı. Kış aylarının favorileriyse mont ve botlar. İster hediye ister kendi ihtiyaçların için olsun, sokak stilini bir üst seviyeye çıkaracak yenilikçi parçalardan kozmetik, dekorasyon, aksesuar ve spor ürünlerine kadar her kategoride yüzlerce ürün sepetine girmek için hazır! Online alışverişte aklımıza sık sık takılan “Hangi bedeni alsam?” sorusu, Boyner Now’un ‘Önce dene, tamamsa öde’ mottosuyla buluşunca artık bir soru değil, konforlu bir seçme özgürlüğüne dönüşüyor. Bu konforu kullanıcılarımızın %37’si deneyimleri ve satın almak istemedikleri parçaların iade işlemini zaman kaybetmeden kapıda gerçekleştirdi.

Zamandan Kazanırken Fırsatları da Yakala

Boyner Now sadece farklı bedenleri sepetine atabildiğin ya da dilediğin ortamın konforunda siparişlerini rahatça deneyebildiğin bir uygulamadan çok daha fazlası! Bu ayrıcalıklı deneyimi aynı zamanda kazançlı bir alışverişe dönüştürecek birbirinden avantajlı kampanyalar da seçili günlerde yenilenerek kullanıcılarla buluşuyor. Boyner Now fırsatlarından hemen haberdar olmak için uygulamayı indirip takipte kalmanı tavsiye ederiz! Gelişen teknoloji ve hızlanan hayatlarımızda doğan güncel ihtiyaçlarımıza dinamik ve yenilikçi bir şekilde cevap veren Boyner Now, her “Vaktim yok, fırsat bulamıyorum” dediğinde, “Siparişim hemen gelsin” diye düşündüğünde veya sadece uygulamaya özel fırsatlardan faydalanmak istediğinde, bu isteğini 90 dakikada gerçekleştirmek için hazır. Sen de hazırsan, gün içinde hızlı teslimat ayrıcalığıyla alışverişe başla!

Boyner Now’ı kullanmak için Boyner uygulamasını Google Play Store’dan ve App Store’dan indirebilir, daha detaylı bilgi almak için Boyner Now sayfasını ziyaret edebilirsin.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR