Boyner Now ile 90 Dakikada Öğretmenler Günü Hediye Önerileri

Öğretmenler Günü hediye önerilerine ihtiyacın varsa doğru adrestesin! Çocukluğumuzun ve şimdi çocuklarımızın kahramanı olan öğretmenler için birbirinden güzel hediye alternatifleri Boyner’de, üstelik hızlı bir alışveriş yapmak istersen, istediğin yerden sipariş verebileceğin Boyner Now’ın 90 dakikada kapında olacağını unutma! Haydi önerilerimizden ilham almaya başla.

Öğretmenler Günü Ne Zaman?

Her yıl 24 Kasım’da kutlanan Öğretmenler Günü, öğrencilerle öğretmenlerin coşkuyla kutladığı takvimimizdeki en önemli günlerden biri. Öğrencilerin öğretmenlerine olan sevgilerini dile getirdiği, bazen bir buket çiçekle bazen bir sınıfın bir araya gelip aldığı nispeten daha büyük hediyelerle öğretmenleri mutlu ettiği bu çok özel güne dair hazırlıklara hemen başlamalısın.

Boyner’de Öğretmenler Günü hediye önerilerini keşfet!

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Öğretmenler Günü etkinlikleri genelde okulda ya da kurumun seçtiği bir mekanda yapılır. Okul bahçesindeki genel kutlamalardan sonra sınıflarda öğretmenler ve öğrenciler tarafından daha küçük gruplarla kutlanan Öğretmenler Günü’nde hediye vermek için en ideal zaman da budur. Öğretmenin veya çocuğunun öğretmeni için anlamlı bir hediye arayışındaysan öncelikle aklında olsun: #HediyeBoynerdenAlınır. Hem de o hediyeyi hemen istersen o zaman Boyner Now’ın 90 dakikada istediğin yere gelmesi de işini oldukça kolaylaştırır.

Öğretmenler Günü hediye önerileri;

 • El yapımı teşekkür kartları her zaman öğretmenlerin favorisi hediye alternatiflerinden biri olmuştur. İstersen hazır bir kart alıp süslemeyi kendin yapabilirsin.
 • Çiçek tüm öğretmenler için mutluluk veren bir hediyedir. İstersen buket halinde ya da saksıda yetiştirebileceği bir çiçek alabilirsin.
 • Sınıf için faydalı olabilecek bir hediye de öğretmenler için sevindirici bir alternatif olabilir. Örneğin tüm öğrenciler sınıf kütüphanesi oluşturabilir, evde artık kullanılmayan kitaplar herkes için ulaşılabilir hale gelebilir.
 • El becerilerine güveniyorsan öğretmenin için kendi ellerinle yaptığın örneğin seramik bir obje, senin boyadığın bir ahşap kutu ya da lezzetli bir tatlı da sevindirici bir hediye olarak görülebilir.
 • Öğretmenler Günü’ne özel hazırlanmış konsept kutular da oldukça kurtarıcı bir hediye olabilir ya da kendi hediye kutusunu oluşturabilirsin.
 • Not defteri, kitap ya da boş zamanlarını değerlendirebileceği hobi malzemeleri de hem kadın hem erkek öğretmenler için çok sevilecek hediyelerden olabilir.

İster aradığın hediyeye ilham olacak ürünü ister hediyeni yaratacak malzemeleri ara, Boyner’de bulacağına eminiz! Daha detaylı ve kişiye özel Öğretmenler Günü hediye önerileri için okumaya devam et.

Kadın Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Öğretmenler günü hediye önerileri söz konusu olduğunda öğretmeninin sevdiği konulardan ya da branşından ilham alabilirsin. Öğretmenine kendini özel hissettirecek bir hediye almayı düşünüyorsan, bu detaylara dikkat etmelisin. Yukarıda saydığımız alternatifler hem kadın hem de erkek öğretmenler için ideal ancak kişiselleştirilmiş bir hediye de öğretmenini çok mutlu eder.

 • Kadın öğretmenler için hem günlük hayatında hem de okulda kullanabileceği minimalist aksesuarları düşünebilirsin. Bunlar istersen kolye, yüzük gibi takılar ya da mevsime göre bere, atkı, eldiven gibi tamamlayıcılar olabilir.
 • Öğretmenler odasında kendi bardağıyla çay ve kahve içsin ya da evde günün yorgunluğunu atarken senin hediyeni kullansın istersen bardak, kupa veya Türk kahvesi fincan seti hediye edebilirsin.
 • Öğretmenin için sınıfça bir hediye almak isterseniz şık bir çanta da kesinlikle çok bir hediye olacaktır.
 • Kadınlara özel giyim ürünleri de kadın öğretmen için düşünülebilir. Örneğin tarz sahibi bir bluz, her kombine uyabilecek renk ve tasarımlarda triko ve kazaklar muhteşem hediye alternatifleridir.

Boyner’de kadınlara özel hediye önerilerinden ilham al!

Erkek Öğretmene Ne Hediye Alınır?

Erkek öğretmenler için alınacak hediyeler aslında kadın öğretmenler için alınabilecek hediyelerden çok farklı değil. Yine de erkek öğretmenler için özel sayılabilecek alternatifler de var.

 • Kravat, kravat iğnesi veya kol düğmesi gibi aksesuarlar erkek öğretmenler için ideal hediyeler olabilir.
 • Yine bardak, kupa, fincan gibi günlük hayatta kullanabileceği hediyeleri alabilirsin.
 • Erkek öğretmenler için giyim ürünlerini de değerlendirebilirsin. Şık bir gömlek, sıcak tutacak bir kazak ya da bir ceket alabilirsin. Bu hediye alternatiflerinin Boyner Now’da farklı bedenleri sepete ekleyebilme özelliği ve kapıda ödeme şansıyla seni beklediğini unutma!
 • Öğretmenler Günü hediye önerilerini düşündüğümüzde, özellikle erkek öğretmenler için tuttukları takıma dair aksesuarları da listene ekleyebilirsin.

Boyner’de erkekler için hediyeleri keşfet!

Boyner Now ile Öğretmenler Günü Hediyen 90 Dakikada Kapında

Öğretmenler Günü hediye önerileri bu ayın en popüler konusu! Geç kalmadan alışverişe başla! Hediye tercihlerini hangisinden yana yaparsan yap, öğretmeninin çok mutlu olacağına eminiz. Bu hediyeleri istersen Boyner mağazalarında, yeni Boyner Online olanaklarını keşfetmen için boyner.com.tr’de ya da en hızlısından hediyeni almak istersen Boyner Now’da bulabilirsin. Çünkü #HediyeBoynerdenAlınır! Ayrıcalıklı ve hızlı alışveriş de Boyner Now’dan yapılır!

Boyner Now’ı kullanmak için Boyner uygulamasını Google Play Store’dan ve App Store’dan indirebilir, daha detaylı bilgi almak için Boyner Now sayfasını ziyaret edebilirsin.

Tüm Fotoğraflar: Getty Images Türkiye & Shutterstock

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR