Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir? Boyner Now ile Hediyeni Seç!

Sevgililer Günü hediyesi arayışını artıracak yılın en romantik günü yaklaşıyor. Bu özel günde yapılabilecek birçok alternatif var. 14 Şubat’ta ister bir buket çiçek, ister sevdiklerini gülümsetecek Sevgilier Günü kartları ya da pahalı hediyeler al, planın ne olursa olsun sevgi dolu bir gün geçirmek istediğini biliyoruz. Eşine, sevgiline belki de çok sevdiğin arkadaşına bir sürpriz yapmak istiyorsan Sevgililer Günü hediye önerilerimizi mutlaka okumalısın.

Hediye alışverişi kim için olursa olsun dikkat gerektiren bir iştir. Sonuçta Sevgililer Günü hediyesi verdiğin kişinin mutlu olması eminiz senin için çok önemli. Hediye alışverişini kolayca halletmek için Boyner Now’ın ayrıcalıklı hizmetlerinden faydalanabileceğini unutma. Sipariş verdikten sonra 90 dakikada kapına gelen hediyeni hemen sahibine verebilirsin.

Sevgililer Günü hediye rehberimizi keşfet!

Erkeklere Sevgililer Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

İlgi Alanlarına Odaklan

Unutulmaz bir hediye vermenin anahtarı hediye alacağın kişinin tutkularına, sevdiği konulara, ilgi alanlarına odaklanmaktır. Örneğin teknolojiyi takip etmek onun için bir zevk mi? Spor yapmadan duramıyor mu? Yoksa tam bir kitap kurdu mu? Hobileri ve ilgi alanlarına uygun hediye seçmek her zaman doğru bir yoldur. Yeni bir spor çantası, sevdiği bir kitabın ciltli baskısı ya da son teknoloji bir hediye muhteşem olabilir. Tuttuğu takımın maçına bilet almak gibi deneyim dolu bir macera da seçebilirsin.

Kişiselleştirilmiş Bir Dokunuş

Alacağın hediye ne olursa olsun hediye sahibi için özelleştirme yapmak hediyeyi daha anlamlı kılmana yardımcı olabilir. Mesela adının baş harflerini bir çift kol düğmesine, cüzdana ya da kaleme işletebilirsin. Kişiselleştirilmiş hediyeler sadece ne kadar düşünceli olduğunu göstermez, aynı zamanda Sevgililer Günü hediyesini eşsiz kılmak için ne kadar uğraştığını da gösterir.

Özel Bir Deneyim

Bazen en iyi hediye paketlenebilir değildir. Sevgililer Günü hediyesi sürpriz bir hafta sonu kaçamağı olabilir ya da birlikte eğlenceli bir workshop’a katılabilirsiniz. Çift masajına gitmek de hem rahatlatıcı hem de yenileyici bir deneyim olabilir. Birlikte yapacağınız her şeyin geleceğe çok güzel anılar bırakacağından emin olunca çok eğleneceğinize eminiz.

Gurme Lezzetleri Keşfedin

Damak tadı konusunda hepimizin özel zevkleri, seçimleri ve bayılacağı lezzetli alternatifler var. Eminiz Sevgililer Günü hediyesi almayı düşündüğün o özel kişinin de hayır diyemeyeceği gurme lezzetler vardır. Peynir tabakları, gurme bir restoranda yemeğe çıkmak ya da kendi ellerinle hazırladığın özel bir menü Sevgililer Günü’nü kesinlikle doyurucu ve bir o kadar romantik kılacak.

Kadınlara Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Aksesuar Her Zaman Kazanır

Kadınlar için en geçerli ve en mutlu edecek hediyelerin başında mücevher, takı ve aksesuarlar geliyor. Klişe ama klişe olmasının sebebi de bu kadar sevilmesi zaten. Bir çift küpe, şık bir bileklik, zarif bir kolye… Seçimin ne olursa olsun Sevgililer Günü hediyesi alacağın kişinin zevklerini göz önünde bulundurmalısın. Manevi değeri daha yüksek olacak kişiselleştirilmiş mücevher ya da aksesuarlar kesinlikle unutulmaz bir hediye olur.

Kişiselleştirilmiş Hatıralar

Aslında erkekler için geçerli olan muhteşem hediyeler kadınlar için de geçerli. Bu nedenle kişiselleştirilmiş bir hediye bir erkeği ne kadar mutlu edecekse kadınları da aynı şekilde etkileyecektir. Adına özel hazırlanmış bir ajanda, ikinizin hikayesini anlatan bir fotoğraf albümü, evine çok yakışacak sanat eserleri ya da dekoratif eşyalar duygularının derinliğini göstermek için değerli hediyelerdir.

Ona Özel Spa Günü

Özellikle yoğun tempoda çalışan bir kadın için en güzel hediyelerden biri tüm yorgunluğunu alacak bir gün ayarlamak olabilir. Cilt bakımından masaja manikür ve pedikür seansından peeling uygulamalarına kadar bir güne ya da bir hafta sonuna sığabilecek bir hediye oldukça faydalı ve amacına uygun olabilir. Son dönemde wellness akımları sadece bir etkinliktense, iyi hissetmeyi merkeze alan birkaç günlük deneyimleri desteklediği için hafta sonu planı ikiniz için de şahane olacaktır.

Modaya Uygun Hediyeler

Kadınlara Sevgililer Günü hediyesi seçerken belki de en çetrefilli konu kıyafet seçimi olacak. Kadınlar giyinirken vücut tiplerini, beğenilerini, kişiliklerini göz önünde bulundurur ve ortaya bütün halinde bir görünüm çıkarmak ister. Eğer bir kadının kalbine giden yolu kestirmeden geçmek istiyorsan modaya dair hediyelerini çanta gibi daha risksiz ama daha şık alternatiflerden seçebilirsin.

Mükemmel Sevgililer Günü hediyesini seçmek, düşünceli davranmayı ve özen göstermeyi gerektirir. Hediye paketine sadece hediyeyi değil karşındakini ne kadar düşündüğünü de sığdıracağın unutulmaz hediyeleri Boyner Now’da bulabilirsin!

Bu hediyeleri istersen Boyner mağazalarında, yeni Boyner Online olanaklarını keşfetmen için boyner.com.tr’de ya da en hızlısından hediyeni almak istersen Boyner Now’da bulabilirsin. Çünkü #HediyeBoynerdenAlınır! Ayrıcalıklı ve hızlı alışveriş de Boyner Now’dan yapılır!

Boyner Now’ı kullanmak için Boyner uygulamasını Google Play Store’dan ve App Store’dan indirebilir, daha detaylı bilgi almak için Boyner Now sayfasını ziyaret edebilirsin.

Fotoğraflar: Getty Images Türkiye

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR