Yılbaşında Ne Hediye Alınır? Boyner Now ile 90 Dakikada Hediye Önerileri

Yılbaşında ne hediye alınır? Yılın en önemli sorusu gündeme gelmeye başladı! Sene boyunca beklediğimiz en güzel, en coşku dolu zamanlar geldiğine göre hediye alışverişin için de harekete geçebilirsin. İster sevdiklerini şımartacak çok özel hediyeler ara, ister çevrendekilerin yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olacak küçük hediyeler keşfetmek iste, 90 dakikada hediye işini çözmek için Boyner Now’dan başka bir yere gitme!

Hediye almak özen isteyen bir iş. Kime hediye alacaksın, hediyeyi alacağın kişi neleri seviyor veya nelere ihtiyacı var, bütçen ne kadar? Bu soruların cevabını bulmak kadar doğru hediyeye en hızlı şekilde ulaşmak da önemli. Boyner’in yeni hizmeti Boyner Now sayesinde online alışveriş yapmak ayrıcalıklı bir deneyime dönüşüyor. Sen hediyeni seç, Boyner Now 90 dakikada kapına kadar getirsin!

Hediye alternatiflerini keşfetmek için Hediye Demek Boyner Demek sayfamızı inceleyebilirsin!

Yılbaşı Ne Zaman?

2023 yılında yılbaşını 31 Aralık Pazar günü kutlayacağız. Bu da 29 Aralık Cuma gününden 1 Ocak 2024 Pazartesi günü de dahil olmak üzere nispeten uzun bir tatil demek. Yılbaşında ne yapılır diye merak ediyorsan, o konuda da seni yalnız bırakmadık. Önerilerimizle ister evde kal ister dışarda ol, yeni yıla keyifli bir başlangıç yapabileceksin. Yılbaşında ne hediye alınır diye düşünüyorsan, alışverişlerini 31 Aralık’tan önce mutlaka bitirmen lazım!

Yılbaşında Neden Hediye Alınır?

Hediyeleşmek, bahane ne olursa olsun insanın içini ısıtan, hem verenin hem de verilenin mutlu olduğu bir gelenek. Birine onu ne kadar düşündüğünü, önemsediğini veya sevdiğini göstermek için ona hediye alırsın, değil mi? Yılbaşında hediyeleşmenin sebebi de çok farklı değil. Sevdiklerin ve sen birlikte yeni yıla mutlu bir başlangıç yapmak için birbirinize hediyeler alabilirsiniz. Böylece bir araya gelip yapacağınız kutlamalar da daha coşkulu olur. Hem sadece başkalarına değil, kendine de çok güzel hediyeler bulabilirsin. Kendini şımartmadan yılı bitirmek istemezsin!

Boyner’de hediyelere alternatif gift cardlar seni bekliyor!

Aileye Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Yeni yıl hediye alışverişini yaparken herkesin önceliği aile üyeleri oluyor. Aileni mutlu etmek için yeni yıl hediyesi seçmek harika bir fırsat! Alışveriş yaparken aile üyelerine ayrı ayrı odaklanmak isteyebilirsin ama ailenle ortak kullanabileceğin, evin dekorasyonuna dahil edebileceğin veya ailenle eğlenceli anlar yaşamak için tercih edebileceğin hediyeler olduğunu da unutma. Örneğin; kutu oyunları, duvarları süsleyecek tablolar ya da film gecelerinde ailece kullanabileceğiniz bir projeksiyon aleti evdeki herkesi mutlu eder.

Anneye Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Annen için özel bir yılbaşı hediyesi düşünüyorsan, kişisel dokunuşu olan hediyelere yönelebilirsin. Örneğin kendi ellerinle boyadığın bir çerçeve, aile fotoğraflarından oluşan bir albüm, özelleştirilmiş takvim veya annenin beğenilerine uygun bir aksesuar seti alabilirsin. Anneni mutlu etmek için sadece paketlenebilir hediyeleri düşünme, ona özel bir spa günü veya şık bir akşam yemeği de güzel bir sürpriz olur. Annen için sıcacık bir kazak, mis gibi kokan bir parfüm ya da örneğin puzzle, boyama ya da bahçecilik seti gibi ilgi alanlarına yönelik hediyeler almayı da düşünebilirsin.

Anneye hediye önerilerini Boyner’de keşfet!

Babaya Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Baban için yılbaşında ne hediye alacağını henüz bulamadıysan, pratik hediyelerin babaların favorisi olduğunu hatırlaman faydalı olabilir. İşlevsel ve duygusal bir hediye babanı çok mutlu edecek. Örneğin; hobileriyle ilgili güncel bir ekipman, gardırobuna dahil edeceği şık bir gömlek, arabasında kullanabileceği aksesuarlar ya da kullanışlı aparatlar, alet çantası ya da çok sevdiği lezzetlerle dolu bir gurme paketi babanın yeni yıla çok özel hissederek girmesini sağlayabilir. Annen için olduğu gibi baban da el yapımı hediyeleri çok sevebilir. Becerikli ellere sahipsen, aileni mutlu etmek için kesinlikle onları kullanmalısın! Babanın tuttuğu takımın maçına bilet almak da eğlenceli bir fikir.

Babaya hediye önerilerini Boyner’de keşfet! 

Çocuklara Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Evin minikleri yeni yıl hediyeleri söz konusu olduğunda en torpilli grup oluyor. Onların mutluluğu evin neşesini de artırdığından, yılbaşı çocukları sevindirmek için en güzel zaman! Kız ya da erkek çocuklarına yılbaşında ne alınır diye merak ediyorsan, önerimiz cinsiyet ayırt etmeksizin, hayranı oldukları süper kahraman figürlerinden ilham alan herhangi bir hediye olabilir. Çocukları heyecanlandıran bir diğer hediye önerisiyse interaktif oyunlar, video oyunları ya da eğlenceli bilim setleri ve kutu oyunları olabilir. Çocukların hayal gücünü ve renkli dünyalarını besleyecek oyuncaklar ve boyama setleri de alternatiflerin arasında yer alabilir. Çocuklar hızlı büyüdüğü için her zaman yeni bir kıyafete veya ayakkabıya ihtiyaç duyarlar. Renkli sweatshirtler, sneaker ya da kışlık atkı, bere, eldiven setleri de harika hediyeler olabilir.

Çocuklara hediye önerilerini Boyner’de keşfet! 

Sevgiliye veya Eşe Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Yılbaşı hediye alışverişinde önem sırasında üstlerde olan bir diğer önemli grup da sevgilin ya da eşin. Hem ilişkini daha anlamlı kılacak hem de sevdiğin kişiyi çok mutlu edecek bir hediye bulmak yılbaşında daha da değerli oluyor. Çeşitli bütçe aralıklarına uygun birbirinden farklı hediyeler bulabilirsin. Mesela çok sevdiği bir filmin çerçevelenmiş afişi, favori yazarına ait bir kitap ya da şık bir aksesuar düşünebilirsin. Hobilerine uygun ve onları geliştirebileceği malzemeler, merak ettiği bir yere sürpriz bir tatil, kişiselleştirilmiş bir aksesuar hem kadınları hem de erkekleri çok mutlu eder.

Kız arkadaşa yılbaşında ne hediye alınır diye düşünüyorsan, güzel bir parfümü ilk sıraya koyabilirsin. Sevdiği bir parfüm varsa işin çok kolay ama istersen farklı bir alternatif seçebilirsin. Zarif bir bileklik, kolye ya da bir çift küpe de kız arkadaşının kalbini çalmaya yardımcı olabilir. Dekoratif ürünler de kadınların favorileri arasında yer alıyor. Kız arkadaşın astrolojiyle ilgiliyse, burcunu öğrenip gökyüzünden ilham alan bir hediye de düşünebilirsin.

Erkek arkadaşa yeni yılda ne hediye alınır sorusunun cevabı da da çok zor değil! Tuttuğu takımın forması ya da aksesuarları alışveriş listesinin ilk sırasında olabilir. Yine erkekler de nefis kokan bir parfüme hayır demezler. Erkek arkadaşının hobilerine göre hediyeler de bulabilirsin. Örneğin outdoor sporlarla ilgileniyorsa kamp malzemeleri, video oyunları çok seviyorsa kişiselleştirilmiş oyun kolu ya da çok seveceği bir oyun alabilirsin. Erkeklere özel kolye ve bileklikler de harika bir yılbaşı hediyesi olabilir.

Sevgiliye hediye önerilerini Boyner’de keşfet!

Arkadaşa Yılbaşında Ne Hediye Alınır?

Yılbaşında hediyeleşmenin en keyifli olduğu anlardan biri de arkadaşlarınla hediyelerinizi değiştirdiğiniz an olabilir. Arkadaşlar için hediye alışverişi kolay gibi görünse de bazen zorlayıcı olabilir. Yine de her zaman hediye sahibini çok mutlu edecek hediyeler vardır. Arkadaşın için hediye alışverişi yaparken, birlikte geçireceğiniz zamanları daha keyifli kılacak hediyelere odaklanabilirsin. Oyunlar bunların başında gelir ama birlikte uygulayabileceğiniz kendin yap projelerini de düşünebilirsin. Birlikte teraryum yapsanız ya da seramik eğitimine gitseniz şahane olmaz mı? Birlikte yeni anılar biriktirmek kadar karşındaki özel hissettirmek de çok önemli. Bu nedenle arkadaşın için onun sevdiği renkler ve desenlerde kıyafetler bakabilirsin, giydiklerini tarz sahibi şekilde tamamlayacak çantalar veya aksesuarlar bulabilirsin ya da o çok istediği kozmetik malzemelerinden birini ona hediye edebilirsin.

Arkadaşa hediye önerilerini Boyner’de keşfet!

Boyner Now ile Yılbaşı Hediyen 90 Dakikada Kapında

Yılbaşı hediyelerinle çevrendekileri çok mutlu edeceğine eminiz! Bu hediyeleri istersen Boyner mağazalarında, yeni Boyner Online olanaklarını keşfetmen için boyner.com.tr’de ya da en hızlısından hediyeni almak istersen Boyner Now’da bulabilirsin. Çünkü #HediyeBoynerdenAlınır! Ayrıcalıklı ve hızlı alışveriş de Boyner Now’dan yapılır!

Boyner Now’ı kullanmak için Boyner uygulamasını Google Play Store’dan ve App Store’dan indirebilir, daha detaylı bilgi almak için Boyner Now sayfasını ziyaret edebilirsin.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR