Boyner’e Yeni Gelen 6 Marka

Boyner’e yeni gelen 6 markayı keşfetmeye hazır mısın? Yenilik, yeni ürünler ve yeni markalar… Şüphesiz çoğumuz yeni markaları ve ürünlerini keşfetmeye bayılırız. Gardıroplarımıza henüz kimsenin sahip olmadığı ürünler eklemek ise ayrı bir keyif verir. Farklı ve daha keşfedilmemiş markaların ürünlerini merak etmiyor musun? Herkesin konuştuğu dünyaca ünlü markalar ve onların sezon trendlerini takip eden ürünleri şimdi Boyner’de. Tasarımlarıyla göz önünde bulunan bu markaları biraz tanımaya ne dersin?

1. M05CH1N0 JEANS

Moschino; 1983’te Franco Moschino tarafından kuruldu. Moschino Jeans ise markanın spor ve sokak stiline uygun tasarımlar yarattığı segmenti. Denimin her tonunu Moschino Jeans’in eğlenceli ve modern tasarımlarında bulabilirsin. Konforlu rahat kesimler ya da detaylarıyla öne çıkan jean modellerini Boyner’de keşfet!

2. EA7

Giorgio Armani S.p.A., İtalya merkezli bir moda evi. 1975 yılında Giorgio Armani tarafından kuruldu. EA7 ise markanın spor tasarımlarına sahip alt markası. Marka ayrıca birçok futbol ve basketbol takımının yanı sıra olimpiyat oyunlarına katılan sporcuların üniformalarını da tasarlıyor. EA7’nin günlük stile konforu ve şıklığı getiren tasarımları Boyner’de!

3. SISLEY

Sisley, 1968 yılında Paris’te denim markası olarak ortaya çıktı. Marka şık ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Kurulduğu yıldan bu yana her dönemin tarzına ve beğenilerine uygun, yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkan Sisley şimdi Boyner’de!

4. RICHMOND X

John Richmond, İngiliz moda markası. İlk koleksiyonunu 1982 yılında oluşturdu. Aynı yıl iş birliği yaptığı markalarla da koleksiyonlar hazırladı. Günlük hayatta öne çıkan tasarımlara imza atan, yenilikçi ve geleneksel tarzı bir araya getiren John Richmond Boyner’de seni bekliyor!

5. akep

Akep, 2013 yılında İtalya’da kuruldu. Marka, profesyonel örgü tekniklerini, yenilikçi, renkli ve çarpıcı tasarımlara dönüştürüyor. Koleksiyonlarında şehrin canlı, dinamik ve heyecan dolu yaşantısına vurgu yapıldığını görebilirsin. Renkli dokuları elegan ve naif bir duruşla harmanlanıyor.

6. 4B12

4B12, kendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken sneakerlara imza atan bir marka. 4B12’nin ‘sokak giyimi’ ruhu onu genç, dinamik ve güncel bir marka haline getiriyor. Farklı ve her tarza hitap eden bu modallere artık Boyner’den ulaşabilirsin.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR