Boyner’e Yeni Gelen 4 Marka

Boyner’e yeni gelen 4 markayla tanışmaya hazır mısın? Yeni ürünler ve yeni markalar… Birbirinden farklı seçenekler ve geniş ürün yelpazesi seni bekliyor. Herkesin konuştuğu dünyaca ünlü markalar ve onların sezon trendlerini takip eden tasarımlarına mutlaka bir göz at.

Love Moschino

Farklı yaklaşımı, moda dünyasını ironik ve esprili şekilde tiye alan tasarımlarıyla Moschino, 1983 yılında Franco Moschino tarafından İtalya’da kuruldu. Love Moschino ise Moschino markasının daha genç ve çağdaş tasarımlar sunan alt markası. Oldukça renkli ve farklı çanta ve aksesuar tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Renkli, dinamik ve farklı tasarımlar arıyorsan doğru adrestesin.

Chiara Ferragni

‘The Blonde Salad’ adlı bloguyla moda severlerin sıkı takipçisi olduğu dünyaca ünlü blogger Chiara Ferragni, moda dünyasının etkili isimlerinden biri. Ferragni’nin kendine özgü tarzını yansıttığı tasarımlara sahip markası da Boyner’de seni bekliyor! Yarattığı birbirinden renkli ve iddialı parçalar oldukça dikkat çekici.

Clarks

Clarks, 1825 yılında İngiltere’nin Bristol kenti yakınlarında küçük bir atölyede üretime başladı. Marka ergonomiye ve ayak sağlığına verdiği önemle dikkat çekiyor. Eğer sen de tüm gün ayağının içinde rahat edebileceği bir ayakkabı arıyorsan Clarks ürünlerini Boyner’de yakından inceleyebilirsin.

Mavi Kids

32 yıllık denim deneyimine sahip olarak 1991 yılında İstanbul’da kurulan Mavi, küresel moda dünyasında söz sahibi bir lifestyle markası olarak biliniyor. Markanın renkli ve konforlu tasarımlardan oluşan çocuk koleksiyonu da artık Boyner’de.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR