Boyner’e Yeni Gelen 5 Marka

Boyner’e yeni gelen 5 markayla tanışmaya hazır mısın? Yeni yılda Boyner’e gelen yepyeni markaları keşfetmeye ne dersin? Yenilikler senden sorulur. Herkesin konuştuğu dünyaca ünlü markalar ve stiline yepyeni bir hava katacak güncel tasarımlar şimdi Boyner’de! Herkesten önce bu ürünleri keşfetmek için Boyner’e gel.

İster herkesin bildiği tanınmış moda evleri olsun ister henüz çok genç olan markalar olsun, gardırobun ve tarzın için aradığın yenilikleri Boyner’de bulabileceksin!

Versace Jeans Couture

Gianni Versace’nin kurduğu ve ardından kız kardeşi Donatella Versace’nin mirasını devraldığı moda dünyasının ikonik markası Versace, maksimalist tarzı en şık haliyle takipçilerine sunmayı başarıyor. Versace’nin modaya yön veren vizyonuyla günlük giyime yeni bir tarz katan Versace Jeans Couture Boyner’de! Sokak stilini yüksek modayla birleştiren modelleri hemen keşfet.

Just Cavalli

Göz alıcı tasarımları, hayvan baskılı deri kumaşları ve zanaatkarlığı canlı renklerle buluşturduğu imza stilini ortaya çıkaran İtalyan moda tasarımcısı Roberto Cavalli’nin yarattığı, daha genç tasarımlarıyla öne çıkan Just Cavalli, tarzına modern bir hava katmak isteyen herkesin favorisi olacak! Daha genç, daha hareketli ve tarz sahibi parçaları Boyner’de keşfet.

Karl Lagerfeld Jeans

Eğer imza bir tasarım istiyorsan aradığın imza Karl Lagerfeld’in olabilir. Karl Lagerfeld’in moda dünyasına kattıkları saymakla bitmez! Onlardan biri de Karl Lagerfeld Jeans! Hem kendi markası hem de kreatif direktörlüğünü yaptığı diğer markalarda fark yaratan koleksiyonlara imza atan moda evinde cesur şekiller, grafik tasarımlar ve farkını ortaya koyan modellerle buluşmak için Boyner’e gel.

Karl Lagerfeld

İster spor ister klasik bir tarzın olsun tamamlamak için her zaman Karl Lagerfeld tercih edebilirsin! Tabii ki jeans koleksiyonunu da keşfettikten sonra sıra görünümü tamamlamakta! Karl Lagerfeld’in, tarzına özgünlük katacak çantaları ve her sezona ayak uyak uydurabileceğin ayakkabı tasarımları tam sana göre! Sezonda öne çıkan parçaları Boyner’de keşfet!

Laura Bellariva

Klasik ve moderni bir araya getiren, kırk yılı aşkın bir süredir İtalya’da yalnızca en iyi hammaddeleri kullanarak el işçiliğiyle birinci sınıf ayakkabılar üreten Laura Bellariva, göz alıcı ayakkabılarıyla yenilenen tarzını tamamlayacak en şık seçim oalcak! Eğlenceli, özgün ve stiline fark katacak tasarımları hemen keşfet.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR