Bu Hafta Boyner’e Gelen Yeni Markalar

Yeni markalar Boyner’de! Gardırobuna yepyeni parçalar eklemenin tam zamanı! Aramıza yeni katılan markaları keşfetmeye başla. Aramıza yeni katılan birbirinden ünlü markaları keşfederek benzersiz tarzına özel dokunuşlar ekle.

V73

Özgün ve zarif çanta modelleriyle V73 artık Boyner’de! Farklı tarzlara uygun ve her görünümü tamamlayacak tasarımları keşfet. Özellikle günlük hayatta farklı farklı alternatiflere sahip olmak istiyorsan V73’ü mutlaka denemelisin.

Urbancode

Güncel modaya uygun tasarımları, özenli işçiliği ve kalitesiyle tanınan Londra merkezli kadın giyim markası Urbancode ile sokak stilini yeniden tanımla! Sokak stilinde hem konforlu hem de tarz sahibi bir yenilik yapmak istersen Urbancode’a uğra.

Ko Samui

İtalya merkezli tasarım markası olan Ko Samui, benzersiz ve tarz sahibi tasarımlarıyla öne çıkıyor. Tarzında aradığın yenilik Ko Samui ürünleriyle Boyner’de! Stiline farklı dokunuşlar eklemek istersen Ko Samui’yi incelemeye başla!

Ice Play

Fark yaratan spor giyim ürünleriyle hem motivasyonunu hem performansını yükselt! Ice Play’in Boyner’deki tasarımlarını hemen keşfet! Spor yaparken kendini daha iyi hissedeceğin ürünlerle tarzını yenile.

Buckhead Kids

2007 yılında İstanbul’da kurulan Sorteks’in bir parçası olan Buckhead, çocuklar için birbirinden sevimli ve bir o kadar da sıcacık tutan kar botlarıyla Boyner’de!  Bu kış çocuklar giç üşümeyecek.

BOYNER

MOBİL UYGULAMALAR